LIVIU INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 35869279 · J2016000283387
LIVIU INSTAL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 35869279, nr. de înregistrare J2016000283387, înmatriculată pe 25.03.2016. Sediul social e în Sat Prundeni, Comuna Prundeni, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4752. În 2025: cifră de afaceri 333.994 lei, profit net 12.885 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2023-12-19 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Produse de curatat (Rev.2) | 20 mii lei |
| 2023-12-19 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Diverse materiale de constructii din lem | 12 mii lei |
| 2023-12-19 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Diverse produse fabricate si articole co | 10 mii lei |
| 2023-12-13 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Rechizite scolare (Rev.2) | 980 lei |
| 2023-12-13 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Diverse materiale de constructii (Rev.2) | 18 mii lei |
| 2023-12-12 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Diverse materiale de constructii (Rev.2) | 22 mii lei |
| 2023-10-30 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Diverse materiale de constructii (Rev.2) | 26 mii lei |
| 2023-10-30 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Scule (Rev.2) | 34 mii lei |
| 2023-10-30 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Produse de curatenie (Rev.2) | 8 mii lei |
| 2023-10-30 | LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU" | Articole de birou (Rev.2) | 9 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 334 mii lei · mediana 199 mii lei | 168% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 3 mii lei | 455% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.9% · mediana 1.6% | 244% din mediană |
| Cifră pe salariat | 334 mii lei · mediana 224 mii lei | 149% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 333.994 | 291.095 | 295.210 | 296.710 | 295.237 | 298.593 | 298.492 | 275.142 | 181.934 | 128.604 |
| Venituri totale | 336.245 | 315.850 | 295.213 | 296.710 | 295.273 | 298.593 | 298.492 | 275.143 | 181.941 | 128.604 |
| Cheltuieli totale | 318.299 | 357.763 | 340.742 | 271.121 | 270.799 | 226.378 | 234.465 | 218.813 | 145.118 | 109.021 |
| Profit / pierdere brută | 17.946 | -41.913 | -45.529 | 25.589 | 24.474 | 72.215 | 64.027 | 56.330 | 36.823 | 19.583 |
| Profit / pierdere netă | 12.885 | -42.313 | -48.156 | 22.621 | 21.520 | 69.229 | 57.549 | 53.116 | 33.623 | 15.725 |
| Active imobilizate | 8.436 | 11.847 | 15.258 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 188.072 | 172.804 | 217.112 | 278.052 | 320.192 | 390.286 | 305.084 | 396.315 | 227.600 | 211.423 |
| Stocuri | 180.521 | 22.331 | 43.037 | 87.942 | 301.141 | 229.278 | 305.065 | 367.338 | 227.166 | 106.790 |
| Creanțe | 1.825 | 6.750 | — | 1.542 | — | 4.545 | — | 1.721 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.726 | 143.723 | 174.075 | 188.568 | 19.051 | 156.463 | 19 | 27.256 | 434 | 104.633 |
| Datorii | 509 | 1.536 | 6.942 | 4.468 | 69.229 | 160.843 | 144.870 | 293.650 | 178.052 | 195.498 |
| Capitaluri proprii | 195.999 | 183.115 | 225.428 | 273.584 | 250.963 | 229.443 | 160.214 | 102.665 | 49.548 | 15.925 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani |
| CAEN principal | 4752 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LIVIU INSTAL CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000283387 |
| EUID | ROONRC.J2016000283387 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-03-25 |
| Sediu social | Str. Mântuirii, 3, Sat Prundeni Com. Prundeni, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT PRUNDENI COM. PRUNDENI, STR. MÂNTUIRII, NR.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GAIONS SRL | aceeași clădire |
| INSTALATORUL ALEX S.R.L. | aceeași clădire |
| INSTALATORUL GOSPODAR S.R.L. | aceeași clădire |
| INSTALATORUL MEX S.R.L. | aceeași clădire |
| VREMCOM SRL | 151 m |
| CGA TRANS EXPERIENCE S.R.L. | 158 m |
| MAILEX BIA S.R.L. | 294 m |
| MTM TRANSPORT LOGISTIC S.R.L. | 294 m |
| PRUNDENI CARGO S.R.L. | 294 m |
| TECNOART SRL | 474 m |
| BYA LKW EXPRES S.R.L. | 665 m |
| ADAEXPRES S.R.L. | 758 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4752 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Vâlcea
| 1468868 | GOSPODARUL SRL |
| 1483337 | CARGO SRL |
| 3291486 | STENOV SRL |
| 3992981 | FIBROBET SRL |
| 5071789 | METAL MIXT SRL |
| 5189947 | PIETRARU SRL |
| 5559470 | BRICO-MAT DECOR S.R.L. |
| 8036522 | ADIBER SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25