AUTO MĂDĂLIN SMM SRL
CUI 35900765 · J2016000185344
AUTO MĂDĂLIN SMM SRL are CUI 35900765, nr. de înregistrare J2016000185344, înmatriculată pe 01.04.2016. Sediul social e în Municipiul Turnu Măgurele, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 366.986 lei, pierdere netă 79.105 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 367 mii lei · mediana 129 mii lei | 284% din mediană |
| Profit net | -79 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -21.6% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 183 mii lei · mediana 112 mii lei | 165% din mediană |
Comparat cu 30.788 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 366.986 | 296.298 | 284.997 | 285.788 | 285.788 | 169.489 | 25.450 | 7.186 |
| Venituri totale | 369.043 | 296.900 | 288.383 | 285.788 | 285.788 | 169.489 | 25.450 | 7.186 |
| Cheltuieli totale | 442.631 | 331.563 | 321.600 | 275.678 | 275.678 | 163.930 | 23.145 | 6.247 |
| Profit / pierdere brută | -73.588 | -34.663 | -33.217 | 10.110 | 10.110 | 5.559 | 2.305 | 939 |
| Profit / pierdere netă | -79.105 | -37.632 | -36.101 | 7.252 | 7.252 | 3.864 | 2.051 | 758 |
| Active imobilizate | 31.172 | 35.709 | 28.447 | — | — | 159 | 159 | 637 |
| Active circulante | 373.621 | 416.626 | 425.277 | 76.788 | 76.788 | 61.626 | 4.851 | 1.927 |
| Stocuri | 349.255 | 414.508 | 390.835 | 75.853 | 75.853 | 60.652 | 3.600 | — |
| Creanțe | — | 91 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 24.366 | 2.027 | 34.442 | 935 | 935 | 974 | 1.251 | 1.927 |
| Datorii | 728.334 | 696.710 | 660.467 | 62.788 | 62.788 | 54.912 | 2.001 | 1.606 |
| Capitaluri proprii | -323.541 | -244.375 | -206.743 | 14.000 | 14.000 | 6.873 | 3.009 | 958 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.04.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO MĂDĂLIN SMM SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000185344 |
| EUID | ROONRC.J2016000185344 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-01 |
| Sediu social | Str. Libertăţii, 180, Mun. Turnu Măgurele, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. LIBERTĂŢII, NR.180 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADI CRISS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALVARO ȘI SARA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDU COMERŢ SRL | aceeași clădire |
| ANDY OIL S.R.L. | aceeași clădire |
| CASA LOTREA MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| CHIRIPA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONTA SPV MCM EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| CRYSTAL VISION OPTOMETRY SRL inactiv | aceeași clădire |
| CĂTI & ALEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROSTAR NET SRL inactiv | aceeași clădire |
| FAN & GABYERY SRL inactiv | aceeași clădire |
| FELY COM SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Teleorman
| 1389934 | SILVA SRL |
| 3927258 | BELMAR IMPEX SRL |
| 5165786 | CROMA IMPEX SRL |
| 5448197 | SINDLER COM SRL |
| 5810040 | ANYYANA SERV SRL |
| 6131277 | MOLA COM PROD SCS |
| 10177019 | VAVA SRL |
| 10251069 | CONST IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25