VLASCEANU SPEED S.R.L.
CUI 35926099 · J2019015475402
VLASCEANU SPEED S.R.L. are CUI 35926099, nr. de înregistrare J2019015475402, înmatriculată pe 13.11.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 3.238 lei, pierdere netă 5.758 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 158 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -177.8% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.238 | — | 11.647 | 31.868 | 41.448 | 13.673 | 19.254 | 48.352 | 75.779 | 55.643 |
| Venituri totale | 3.238 | 0 | 11.647 | 32.553 | 41.448 | 13.710 | 19.254 | 48.482 | 75.963 | 55.643 |
| Cheltuieli totale | 8.996 | 5.776 | 15.544 | 34.216 | 57.721 | 43.330 | 45.083 | 65.966 | 66.431 | 52.304 |
| Profit / pierdere brută | -5.758 | -5.776 | -3.897 | -1.663 | -16.273 | -29.620 | -25.829 | -17.484 | 9.532 | 3.339 |
| Profit / pierdere netă | -5.758 | -5.776 | -3.897 | -2.636 | -17.120 | -30.031 | -26.407 | -18.938 | 7.259 | 1.669 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 4.753 | 19.013 | 33.273 | 47.532 | — | — |
| Active circulante | 2.251 | 1.748 | 1.858 | 5.788 | 2.632 | 1.901 | 4.822 | 1.251 | 10.323 | 2.840 |
| Creanțe | — | 475 | 475 | 739 | 1.210 | 650 | 925 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.251 | 1.273 | 1.383 | 5.049 | 1.422 | 1.251 | 3.897 | 1.251 | 10.323 | 2.840 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 587 | 773 | — | — |
| Datorii | 103.669 | 97.408 | 91.742 | 91.793 | 90.754 | 87.162 | 74.899 | 59.366 | 1.195 | 971 |
| Capitaluri proprii | -101.418 | -95.660 | -89.884 | -86.005 | -83.369 | -66.248 | -36.217 | -9.810 | 9.128 | 1.869 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 13.11.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VLASCEANU SPEED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019015475402 |
| EUID | ROONRC.J2019015475402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-11-13 |
| Sediu social | Str. Viorele, 34, Parter, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR VIORELE, NR.34, PARTER, BL.B15, SC.C, AP.72 |
| Telefon | 0722732951 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.M.V. ADVERTISING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADDA CONFORT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMIAND RESOURCE GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| CALIPSO FUNERAR SRL | aceeași clădire |
| COMITPEN SRL | aceeași clădire |
| CONSTAL INCO SRL | aceeași clădire |
| COTE LIGHT FILM S.R.L. | aceeași clădire |
| EXPRES MEDIA RECOND SRL inactiv | aceeași clădire |
| FAREX IMPEX SRL | aceeași clădire |
| GENERAL DATA SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| LAURIAN COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| NABLA MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4939 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-11-08