CIOBANUTRANS S.R.L.
CUI 35952365 · J2016000965227
CIOBANUTRANS S.R.L. are CUI 35952365, nr. de înregistrare J2016000965227, înmatriculată pe 13.04.2016. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 110.177 lei, pierdere netă 57.896 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 110 mii lei · mediana 158 mii lei | 70% din mediană |
| Profit net | -58 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -52.5% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 110 mii lei · mediana 175 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 94.323 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 110.177 | 87.332 | 80.999 | 85.799 | 101.503 | 75.716 | 77.735 | 78.281 | 70.425 | 21.037 |
| Venituri totale | 121.843 | 119.442 | 99.658 | 90.838 | 101.503 | 77.680 | 77.735 | 80.339 | 70.425 | 21.037 |
| Cheltuieli totale | 178.623 | 120.786 | 126.476 | 74.314 | 99.245 | 46.773 | 67.078 | 76.166 | 64.202 | 16.318 |
| Profit / pierdere brută | -56.780 | -1.344 | -26.818 | 16.524 | 2.258 | 30.907 | 10.657 | 4.173 | 6.223 | 4.719 |
| Profit / pierdere netă | -57.896 | -2.439 | -27.680 | 15.944 | 2.258 | 28.932 | 9.880 | 3.369 | 4.882 | 4.233 |
| Active imobilizate | 57.848 | 99.964 | 58.837 | — | — | — | 1.100 | 2.706 | 4.506 | 806 |
| Active circulante | 5.550 | 12.402 | 9.689 | 75.712 | 68.870 | 63.136 | 29.961 | 15.055 | 7.708 | 5.298 |
| Stocuri | 130 | 774 | 1.476 | 2.179 | 2.237 | 530 | 1.440 | 2.360 | 481 | 143 |
| Creanțe | 461 | 2.135 | 248 | 72.427 | 5.909 | — | — | 3.119 | 1 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.959 | 9.493 | 7.965 | 1.106 | 60.724 | 62.606 | 28.521 | 9.576 | 7.226 | 5.155 |
| Datorii | 81.715 | 72.787 | 26.508 | 6.014 | 15.116 | 11.640 | 8.497 | 5.077 | 2.899 | 1.671 |
| Capitaluri proprii | -18.317 | 39.579 | 42.018 | 69.698 | 53.754 | 51.496 | 22.564 | 12.684 | 9.315 | 4.433 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.04.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIOBANUTRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000965227 |
| EUID | ROONRC.J2016000965227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-13 |
| Sediu social | Str. Muşatini, 5, CAMERA 1, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MUŞATINI, NR.5, CAMERA 1, BL.H16, SC.A, ET.3, AP.16 |
| Telefon | 07544487694 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIO ROMSTIL S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL DE LOGOPEDIE LULY S.R.L. | aceeași clădire |
| CORNELIUS IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| JAYBIRD S.R.L. | aceeași clădire |
| MERKATTO AMERICAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANELICE STYLE SRL inactiv | 30 m |
| ELECTRIC TEHNO PLUS SRL inactiv | 30 m |
| I.T.S. ANDREI INSTALAŢII S.R.L. | 30 m |
| IULIA LUNGEANU MAKE-UP ARTIST S.R.L. | 30 m |
| OVIALEX SRL | 30 m |
| SHAENA S.R.L. | 30 m |
| BLUE INSCRIPT S.R.L. inactiv | 35 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25