CONTABILITATE MANAGERIALĂ SRL
CUI 35959240 · J2016000553040
CONTABILITATE MANAGERIALĂ SRL are CUI 35959240, nr. de înregistrare J2016000553040, înmatriculată pe 14.04.2016. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 1.763.126 lei, profit net 377.423 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,8 mil lei · mediana 172 mii lei | de 10× mediana |
| Profit net | 377 mii lei · mediana 31 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 21.4% · mediana 23.7% | 90% din mediană |
| Cifră pe salariat | 294 mii lei · mediana 176 mii lei | 167% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.763.126 | 1.200.258 | 617.027 | 567.585 | 600.964 | 392.835 | 282.620 | 152.100 | 72.650 | 19.150 |
| Venituri totale | 1.771.457 | 1.216.179 | 618.712 | 569.929 | 604.766 | 393.101 | 308.188 | 154.901 | 72.650 | 19.150 |
| Cheltuieli totale | 1.343.401 | 674.218 | 426.865 | 418.360 | 313.904 | 189.954 | 122.942 | 77.990 | 11.204 | 4.629 |
| Profit / pierdere brută | 428.056 | 541.961 | 191.847 | 151.569 | 290.862 | 203.147 | 185.246 | 76.911 | 61.446 | 14.521 |
| Profit / pierdere netă | 377.423 | 511.454 | 186.666 | 147.170 | 286.052 | 199.687 | 182.420 | 75.390 | 59.265 | 13.946 |
| Active imobilizate | 275.056 | 206.722 | 100.640 | 141.445 | 174.001 | 98.889 | 77.195 | 75.900 | — | — |
| Active circulante | 652.657 | 486.129 | 194.126 | 226.939 | 243.678 | 168.560 | 168.151 | 59.315 | 60.931 | 13.996 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.907 | 7.025 | — | — |
| Creanțe | 651.406 | 463.684 | 181.675 | 225.168 | 123.398 | 62.055 | 63.714 | 28.809 | 11.050 | 4.850 |
| Casa și conturi la bănci | 1.251 | 22.445 | 12.451 | 1.771 | 120.280 | 106.505 | 97.530 | 23.481 | 49.881 | 9.146 |
| Cheltuieli în avans | 43.751 | 2.662 | 3.397 | 5.286 | 1.854 | 4.347 | 5.145 | 3.582 | 421 | 438 |
| Datorii | 588.640 | 181.631 | 78.435 | 223.760 | 128.701 | 64.916 | 66.030 | 63.166 | 1.846 | 288 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.292 | 4.792 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 382.824 | 513.882 | 219.728 | 149.910 | 288.540 | 202.088 | 184.461 | 75.631 | 59.506 | 14.146 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Apr 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.04.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTABILITATE MANAGERIALĂ SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000553040 |
| EUID | ROONRC.J2016000553040 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-14 |
| Sediu social | Str. George Bacovia, 43, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. GEORGE BACOVIA, NR.43 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CSI AUTO COMPANY S.R.L. | 122 m |
| TOPAZ BEAUTY SALON S.R.L. | 122 m |
| HELIX TRADING SRL GALATI FILIALA BACAU inactiv | 157 m |
| MARANDICI SERV SRL | 157 m |
| CMI DR. NĂNDREAN NICULINA SRL | 168 m |
| HORIA BABYMED SRL | 173 m |
| CAREME BRB S.R.L. | 183 m |
| MINIMED SRL | 183 m |
| OUTLET NICE BRANDS S.R.L. | 183 m |
| ADELPHIA SRL inactiv | 192 m |
| ADIORA SRL | 192 m |
| ARHIMIND S.R.L. inactiv | 192 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Bacău
| 957874 | VANICA SRL |
| 986810 | MOICOM SRL |
| 2819975 | EGAL AUDIT SRL |
| 3412880 | TRAVEXPERT SRL |
| 4277471 | GEONIK EVICONT SRL |
| 5662173 | GEOPRIN CONSULTING SRL |
| 6699294 | LARN SRL |
| 6896377 | INFO CONT SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25