WATERPROOF SRL
CUI 35975512 · J13/1046/2016
WATERPROOF SRL are CUI 35975512, nr. de înregistrare J13/1046/2016, înmatriculată pe 18.04.2016. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 358.587 lei, pierdere netă 76.365 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 359 mii lei · mediana 221 mii lei | 162% din mediană |
| Profit net | -76 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -21.3% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 179 mii lei · mediana 141 mii lei | 127% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 358.587 | 220.734 | 358.140 | 296.450 | 227.218 | 186.726 | 96.240 | 69.400 | 99.500 | 42.761 |
| Venituri totale | 358.587 | 220.734 | 359.087 | 296.473 | 227.218 | 186.726 | 96.240 | 69.405 | 99.500 | 42.761 |
| Cheltuieli totale | 428.609 | 388.860 | 335.159 | 194.430 | 207.689 | 166.584 | 56.219 | 56.621 | 95.121 | 34.892 |
| Profit / pierdere brută | -70.022 | -168.126 | 23.928 | 102.043 | 19.529 | 20.142 | 40.021 | 12.784 | 4.379 | 7.869 |
| Profit / pierdere netă | -76.365 | -170.406 | 20.409 | 99.137 | 17.529 | 18.321 | 37.659 | 11.244 | 3.384 | 6.586 |
| Active imobilizate | 5.546 | 13.362 | 26.098 | 30.466 | 42.259 | 54.053 | — | — | — | 183 |
| Active circulante | 89.434 | 45.186 | 50.442 | 142.571 | 84.286 | 47.854 | 55.426 | 22.656 | 12.271 | 7.697 |
| Stocuri | 55 | 1.968 | 12.003 | — | — | — | — | — | — | 1.364 |
| Creanțe | 98.869 | 60.059 | 9.472 | 264 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | -9.490 | -16.841 | 28.967 | 142.307 | 84.286 | 47.854 | 55.426 | 22.656 | 12.271 | 6.333 |
| Cheltuieli în avans | 179 | 69 | 2.405 | 107 | — | 511 | — | — | — | 96 |
| Datorii | 321.353 | 208.447 | 58.296 | 52.584 | 65.122 | 58.524 | 4.353 | 1.242 | 2.101 | 1.190 |
| Capitaluri proprii | -226.194 | -149.830 | 20.649 | 120.560 | 61.423 | 43.894 | 51.073 | 21.414 | 10.170 | 6.786 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Jun 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | WATERPROOF SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1046/2016 |
| EUID | ROONRC.J13/1046/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-18 |
| Sediu social | Bld. 1 Mai, 82A, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.82A, BL.104, SC.A, ET.4, AP.14 |
| Telefon | 0724687799 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV CRISTIAN 05 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX BOUTIQUE ALIMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANNA VL SIG CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| CALIN'S CRADIS S.R.L. | aceeași clădire |
| CLINICA ONDINA SRL | aceeași clădire |
| DELICII STRAMOSESTI S.R.L. | aceeași clădire |
| FRIENDLY BEAUTY SCALE S.R.L. | aceeași clădire |
| GENERAL DESIGN CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| INESTETIC STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| KIDS EDUCATION CENTER S.R.L. | aceeași clădire |
| M.G.H. SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| NATURAL SQUASH SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Constanţa
| 1867974 | SANITAS PRESTARI SRL |
| 1868783 | IMVEST SA |
| 1884983 | ANDO COM SRL |
| 1890330 | INSTALATII SA |
| 2753846 | REMONT SRL |
| 2754701 | EUROPA A.P. SRL |
| 2981518 | ANG IMPEX SRL |
| 3412545 | GOSPODARU SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25