UNIQUE CRISDEAS INTERMEDIATE SRL
CUI 35975741 · J11/259/2016
UNIQUE CRISDEAS INTERMEDIATE SRL are CUI 35975741, nr. de înregistrare J11/259/2016, înmatriculată pe 18.04.2016. Sediul social e în Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8219. În 2025: cifră de afaceri 107.690 lei, profit net 28.058 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 108 mii lei · mediana 172 mii lei | 63% din mediană |
| Profit net | 28 mii lei · mediana 31 mii lei | 89% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 26.1% · mediana 23.7% | 110% din mediană |
| Cifră pe salariat | 108 mii lei · mediana 176 mii lei | 61% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 107.690 | 83.190 | 92.381 | 70.906 | 52.192 | 39.717 | 45.182 | 43.316 | 40.996 | 12.466 |
| Venituri totale | 107.690 | 83.198 | 92.381 | 70.906 | 52.192 | 39.717 | 45.182 | 43.316 | 40.996 | 12.466 |
| Cheltuieli totale | 74.394 | 74.227 | 64.262 | 38.578 | 30.169 | 20.735 | 30.858 | 28.716 | 31.339 | 13.053 |
| Profit / pierdere brută | 33.296 | 8.971 | 28.119 | 32.328 | 22.023 | 18.982 | 14.324 | 14.600 | 9.657 | -587 |
| Profit / pierdere netă | 28.058 | 7.565 | 27.259 | 31.655 | 21.511 | 18.054 | 13.874 | 14.167 | 9.247 | -841 |
| Active circulante | 86.063 | 74.652 | 80.331 | 110.712 | 78.897 | 56.378 | 39.026 | 24.838 | 10.562 | 3.541 |
| Creanțe | 8.027 | 11.966 | 7.191 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 78.036 | 62.686 | 73.140 | 110.712 | 78.897 | 56.378 | 39.026 | 24.838 | 10.562 | 3.541 |
| Datorii | 12.092 | 1.962 | 15.205 | 2.845 | 2.685 | 1.677 | 2.379 | 2.065 | 1.956 | 4.182 |
| Capitaluri proprii | 73.971 | 72.690 | 65.126 | 107.867 | 76.212 | 54.701 | 36.647 | 22.773 | 8.606 | -641 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moldova Nouă |
| CAEN principal | 8219 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UNIQUE CRISDEAS INTERMEDIATE SRL |
| Nr. reg. com. | J11/259/2016 |
| EUID | ROONRC.J11/259/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-18 |
| Sediu social | Aleea Ioan Slavici, Orş. Moldova Nouă, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. MOLDOVA NOUĂ, ALEEA IOAN SLAVICI, BL.49, SC.1, ET.4, AP.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX DOBRO PARTENERS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIN SPOREA S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEO & DENIS SRL | aceeași clădire |
| CRENICOMAR SRL | aceeași clădire |
| DAD & TEO AUTO SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DAE-TRENDING EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| INM IVANUTA NELMAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JUVE EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| POCSVAILER DĂNUȚ CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SHINE UP WASH S.R.L. | aceeași clădire |
| STALMAD SRL inactiv | aceeași clădire |
| TRITOIU CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8219 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25