SPĂLĂTORIA AQUA VAN SRL
CUI 35977556 · J2016000573323
SPĂLĂTORIA AQUA VAN SRL are CUI 35977556, nr. de înregistrare J2016000573323, înmatriculată pe 18.04.2016. Sediul social e în Loc. Dumbrăveni, Oraş Dumbrăveni, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 361.428 lei, profit net 48.495 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 361 mii lei · mediana 129 mii lei | 279% din mediană |
| Profit net | 48 mii lei · mediana 4 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 13.4% · mediana 3.6% | 372% din mediană |
| Cifră pe salariat | 361 mii lei · mediana 112 mii lei | 324% din mediană |
Comparat cu 30.790 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 361.428 | 268.496 | 316.033 | 202.681 | 117.631 | 91.595 | 100.646 | 55.197 | 42.930 | — |
| Venituri totale | 362.155 | 270.250 | 325.542 | 203.377 | 117.660 | 93.580 | 100.666 | 55.197 | 43.306 | 264 |
| Cheltuieli totale | 302.027 | 319.635 | 251.566 | 207.956 | 122.315 | 81.662 | 82.864 | 61.760 | 68.190 | 16.607 |
| Profit / pierdere brută | 60.128 | -49.385 | 73.976 | -4.579 | -4.655 | 11.918 | 17.802 | -6.563 | -24.884 | -16.343 |
| Profit / pierdere netă | 48.495 | -57.493 | 70.863 | -7.476 | -5.831 | 11.000 | 16.303 | -7.115 | -25.400 | -16.351 |
| Active imobilizate | 169.737 | 221.032 | 246.550 | 291.898 | 270.337 | 13.480 | 19.892 | 20.206 | 20.518 | 24.405 |
| Active circulante | 52.767 | 91.077 | 136.770 | 55.420 | 203.978 | 11.357 | 11.552 | 10.196 | 19.211 | 747 |
| Stocuri | 10.094 | 9.865 | 8.342 | 2.161 | 1.727 | 607 | 290 | 1.000 | — | — |
| Creanțe | 1.668 | 22.099 | 3.662 | 1.749 | 28.679 | 365 | — | 2.486 | 18.128 | — |
| Casa și conturi la bănci | 41.005 | 59.113 | 124.766 | 51.510 | 173.572 | 10.385 | 11.262 | 6.710 | 1.083 | 747 |
| Datorii | 195.311 | 403.410 | 347.128 | 381.989 | 501.510 | 46.201 | 63.809 | 79.069 | 81.280 | 41.303 |
| Capitaluri proprii | 27.193 | -91.301 | 36.192 | -34.671 | -27.195 | -21.364 | -32.365 | -48.667 | -41.551 | -16.151 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SPĂLĂTORIA AQUA VAN SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000573323 |
| EUID | ROONRC.J2016000573323 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-18 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 56, CF NR. 106700. NR. CAD. 106700, Orş. Dumbrăveni, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, ORŞ. DUMBRĂVENI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.56, CF NR. 106700. NR. CAD. 106700 |
| Telefon | 0740856557 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALDCONT SRL | aceeași clădire |
| CMA ELECTRIC SRL | aceeași clădire |
| COSLI SRL | aceeași clădire |
| DUMBRAVENI TRADITIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ELISABETSTADT S.R.L. | aceeași clădire |
| KOMBISTAR SRL | aceeași clădire |
| M D PAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| SMART IMOB TEAM SRL | aceeași clădire |
| STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAUM AMUSEMENT SRL | 56 m |
| BAUM GAMES S.R.L. | 56 m |
| BAUM SRL | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Sibiu
| 777857 | TOMA & CO SNC |
| 779351 | PICKY SRL |
| 787524 | ALBATROS SRL |
| 791975 | KAYSER SRL |
| 793984 | TINICHIGERIE G D SRL |
| 794025 | IRA SRL |
| 800151 | GOMISTO SRL |
| 800640 | AUTO SERVICE CINDEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25