ART NUTRITION S.R.L.
CUI 35987690 · J2016005859404
ART NUTRITION S.R.L. are CUI 35987690, nr. de înregistrare J2016005859404, înmatriculată pe 20.04.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1085. În 2025: cifră de afaceri 4.202 lei, profit net 18.775 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 252 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 7 mii lei | 254% din mediană |
| Marjă netă | 446.8% · mediana 3% | de 149× mediana |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.202 | 800.000 | 3.122.851 | 30.820 | 9.596 | 64.595 | 470.677 | 539.565 | — | — |
| Venituri totale | 31.633 | 980.545 | 3.122.851 | 30.820 | 11.697 | 66.390 | 470.677 | 539.565 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 9.903 | 161.219 | 1.412.625 | 31.546 | 34.879 | 309.419 | 119.721 | 378.887 | 44.585 | 16.335 |
| Profit / pierdere brută | 21.730 | 819.326 | 1.710.226 | -726 | -23.182 | -243.029 | 350.956 | 160.678 | -44.585 | -16.335 |
| Profit / pierdere netă | 18.775 | 689.899 | 1.441.886 | -1.633 | -23.526 | -243.638 | 346.249 | 155.282 | -44.585 | -16.335 |
| Active imobilizate | 50.051 | 36.504 | 333.083 | 43.850 | — | — | 13.050 | 28.711 | — | — |
| Active circulante | 972.987 | 470.412 | 2.058.492 | 138.984 | 180.981 | 198.543 | 517.106 | 67.412 | 644 | 1.451 |
| Creanțe | 933.188 | 427.396 | 1.783.496 | 54.313 | 28.520 | 6.564 | 461.939 | 48.805 | — | 1.081 |
| Casa și conturi la bănci | 39.799 | 43.016 | 274.996 | 84.671 | 152.461 | 191.979 | 55.167 | 18.607 | 644 | 370 |
| Cheltuieli în avans | 473 | — | — | -292 | -292 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 144.695 | -353.124 | 777.677 | 10.529 | 7.044 | 1.371 | 89.346 | 1.562 | 61.364 | 17.586 |
| Capitaluri proprii | 878.816 | 860.040 | 1.613.898 | 172.013 | 173.645 | 197.172 | 440.810 | 94.561 | -60.720 | -16.135 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 38 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.04.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1085 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ART NUTRITION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016005859404 |
| EUID | ROONRC.J2016005859404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-20 |
| Sediu social | Str. Lunca Bârzeşti, 4, CAMERA 2, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR LUNCA BÂRZEŞTI, NR.4, CAMERA 2, BL.17, SC.2, ET.1, AP.5 |
| Telefon | 0724092813 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIGOM LUX SRL inactiv | aceeași clădire |
| CG SPORT-NUTRITION SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORAND CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| FORALEX INVEST CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| KALIMERA SAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| OMNIA SECURITY SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| POPADY COM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| SIRACO TRANS LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| SKADIK SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| TNT FAST SPEDITION SRL | aceeași clădire |
| UPTOWN SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHIRICA COMPANY COM SRL inactiv | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1085 | 2024 – 2025 |
| 4729 | 2016 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-22 · ONRC: 2026-11-08