COSTEL DAVID MUSIC SHOW SRL
CUI 36021446 · J28/335/2016
COSTEL DAVID MUSIC SHOW SRL are CUI 36021446, nr. de înregistrare J28/335/2016, înmatriculată pe 28.04.2016. Sediul social e în Sat Frăsinet Gara, Comuna Vlădila, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 125.000 lei, profit net 61.182 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-28 | PRIMARIA COMUNEI GOSTAVATU | Servicii de organizare de festivaluri (R | 40 mii lei |
| 2024-06-25 | COMUNA VULPENI | Servicii de organizare de festivaluri (R | 60 mii lei |
| 2024-06-03 | COMUNA LUNGESTI | Servicii de organizare de festivaluri (R | 50 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 125 mii lei · mediana 220 mii lei | 57% din mediană |
| Profit net | 61 mii lei · mediana 40 mii lei | 152% din mediană |
| Marjă netă | 48.9% · mediana 22.2% | 220% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 125.000 | 298.000 | 299.000 | 292.000 | 0 | 0 | 292.700 | 197.000 | 218.000 | 219.800 |
| Venituri totale | 129.600 | 298.002 | 299.001 | 292.607 | 0 | 0 | 292.700 | 197.000 | 218.000 | 219.800 |
| Cheltuieli totale | 58.391 | 167.476 | 240.705 | 282.921 | 775 | 3.380 | 244.194 | 132.003 | 151.780 | 84.398 |
| Profit / pierdere brută | 71.209 | 130.526 | 58.296 | 9.686 | -775 | -3.380 | 48.506 | 64.997 | 66.220 | 135.402 |
| Profit / pierdere netă | 61.182 | 110.060 | 48.969 | 920 | -775 | -3.380 | 45.579 | 59.087 | 59.680 | 128.808 |
| Active imobilizate | 0 | 246 | 646 | 1.014 | 1.383 | 1.752 | 2.151 | 2.520 | 2.827 | 3.195 |
| Active circulante | 121.482 | 110.054 | 55.552 | 52.536 | 49.648 | 50.054 | 158.146 | 118.827 | 57.414 | 128.359 |
| Creanțe | 114.056 | 93.583 | 23.255 | 51.034 | 48.768 | 48.768 | 154.568 | 38.553 | 595 | 500 |
| Casa și conturi la bănci | 7.426 | 16.471 | 32.297 | 1.502 | 880 | 1.286 | 3.578 | 80.274 | 56.819 | 127.859 |
| Datorii | 0 | 0 | 6.989 | 2.200 | 600 | 600 | 105.711 | 2.340 | 321 | 2.546 |
| Capitaluri proprii | 121.482 | 110.300 | 49.209 | 51.350 | 50.431 | 51.206 | 54.586 | 119.007 | 59.920 | 129.008 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.04.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COSTEL DAVID MUSIC SHOW SRL |
| Nr. reg. com. | J28/335/2016 |
| EUID | ROONRC.J28/335/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-28 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 8, camera nr. 1, Sat Frăsinet Gară Com. Vlădila, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT FRĂSINET GARĂ COM. VLĂDILA, STR. MIHAI EMINESCU, NR.8, CAMERA NR. 1 |
| Telefon | 0761670440 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROCONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| COMBUST MIRA CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| COSTEL DAVID MUSIC SHOW BAND SRL | aceeași clădire |
| DAVID MUSIC FESTIVAL S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVID MUSIC UNIVERSAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ERYDENSIL TERMO SRL | aceeași clădire |
| MIHALACHE GĂZARUL FARM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGRIDORIS LUCIDOR SRL | 474 m |
| BĂLAŞA BODY SPEED S.R.L. | 474 m |
| CARLAB TUNING & MEDIA S.R.L. inactiv | 474 m |
| CATALEYA PRIME PROFI S.R.L. | 474 m |
| COD-PAK LOGISTIC S.R.L. | 474 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25