FAST CAR & WHEELS S.R.L.
CUI 36025901 · J2016000991080
FAST CAR & WHEELS S.R.L. are CUI 36025901, nr. de înregistrare J2016000991080, înmatriculată pe 28.04.2016. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 514.818 lei, pierdere netă 206.950 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 515 mii lei · mediana 129 mii lei | 398% din mediană |
| Profit net | -207 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | -40.2% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 103 mii lei · mediana 112 mii lei | 92% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 514.818 | 190.249 | 336.700 | 299.987 | 233.447 | 146.338 | 135.098 | 81.196 | 70.020 | 24.358 |
| Venituri totale | 514.818 | 190.249 | 348.770 | 299.987 | 233.543 | 146.338 | 135.098 | 81.246 | 70.020 | 24.358 |
| Cheltuieli totale | 709.196 | 401.498 | 340.143 | 296.953 | 191.119 | 128.574 | 123.606 | 112.465 | 66.126 | 51.018 |
| Profit / pierdere brută | -194.378 | -211.249 | 8.627 | 3.034 | 42.424 | 17.764 | 11.492 | -31.219 | 3.894 | -26.660 |
| Profit / pierdere netă | -206.950 | -213.151 | 5.487 | 484 | 40.135 | 16.394 | 10.140 | -32.022 | 3.194 | -27.139 |
| Active imobilizate | 28.078 | 22.661 | 28.384 | 34.551 | 36.629 | 7.098 | 10.865 | 8.087 | 9.474 | 5.654 |
| Active circulante | 109.129 | 20.214 | 56.697 | 29.839 | 14.213 | 9.980 | 13.789 | 4.541 | 9.417 | 1.665 |
| Stocuri | 43.934 | — | 8.450 | 1.646 | — | 240 | 240 | 248 | 113 | — |
| Creanțe | 48.405 | 13.069 | 10.382 | 19.245 | 10.630 | 4.627 | 1.706 | 1.922 | 2.022 | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.790 | 7.145 | 37.865 | 8.948 | 3.583 | 5.113 | 11.843 | 2.371 | 7.282 | 1.665 |
| Cheltuieli în avans | — | 41 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 540.436 | 239.195 | 68.209 | 53.005 | 39.941 | 46.312 | 70.281 | 68.396 | 42.636 | 34.258 |
| Capitaluri proprii | -403.229 | -196.279 | 16.872 | 11.385 | 10.901 | -29.234 | -45.627 | -55.768 | -23.745 | -26.939 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Oct 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.04.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAST CAR & WHEELS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000991080 |
| EUID | ROONRC.J2016000991080 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-04-28 |
| Sediu social | Str. Argintului, 68, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ARGINTULUI, NR.68 |
| Telefon | 0773316628 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EVALFIX TEHNIC SRL | 56 m |
| GLOW ABA BEAUTY S.R.L. | 56 m |
| GMAJKATHERAPY S.R.L. | 56 m |
| TURAGU BABY SRL inactiv | 56 m |
| VEROVAL TEHNIC S.R.L. | 56 m |
| ADD IMOB S.R.L. | 64 m |
| ALLEXCENTRIC S.R.L. | 64 m |
| AR EQUILIBRIUM S.R.L. | 64 m |
| ARH PROCUREMENT S.R.L. | 64 m |
| BIL VIP DENT SRL | 64 m |
| CINCH SOFTWARE S.R.L. | 64 m |
| CLAYON S.R.L. | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Braşov
| 1088818 | AN & AG SERVICE SRL |
| 1097859 | SIERRA SERVICE SRL |
| 1100989 | CYCLON SRL |
| 1104549 | PIPOS SRL |
| 1112894 | LEJAK'S SRL |
| 1114224 | MONIK SRL |
| 1121230 | ROSENAU SRL |
| 1128432 | CSIKY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25