D & D LIVE INTERNATIONAL SRL
CUI 36034950 · J13/1197/2016 · radiată
D & D LIVE INTERNATIONAL SRL are CUI 36034950, nr. de înregistrare J13/1197/2016, înmatriculată pe 03.05.2016. Sediul social e în Municipiul Mangalia, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2024: cifră de afaceri 27.700 lei, pierdere netă 4.160 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 220 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -15% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.700 | 74.400 | 78.320 | 59.817 | 11.583 | 36.100 | 49.905 | 16.434 | 39.332 |
| Venituri totale | 28.550 | 75.250 | 80.187 | 59.817 | 11.583 | 36.170 | 49.905 | 16.434 | 39.332 |
| Cheltuieli totale | 32.189 | 61.791 | 42.709 | 32.140 | 11.177 | 10.260 | 17.481 | 8.776 | 27.987 |
| Profit / pierdere brută | -3.639 | 13.459 | 37.478 | 27.677 | 406 | 25.910 | 32.424 | 7.658 | 11.345 |
| Profit / pierdere netă | -4.160 | 10.055 | 35.175 | 25.881 | 59 | 24.825 | 30.927 | 7.165 | 10.302 |
| Active imobilizate | 2.790 | 3.640 | 4.490 | 1.444 | 1.444 | 2.723 | 4.428 | 6.133 | 7.838 |
| Active circulante | 39.483 | 43.643 | 34.282 | 33.177 | 42.531 | 39.931 | 44.721 | 13.052 | 5.353 |
| Creanțe | 11.073 | 20.594 | 141 | 3.500 | 3.500 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 28.410 | 23.049 | 34.141 | 29.677 | 39.031 | 39.931 | 44.721 | 13.052 | 5.353 |
| Datorii | 0 | 0 | 694 | 1.156 | 36.391 | 10.344 | 10.777 | 1.518 | 2.689 |
| Venituri în avans | 803 | 1.653 | 2.503 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 41.470 | 45.630 | 35.575 | 33.465 | 7.584 | 32.310 | 38.372 | 17.667 | 10.502 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 08.04.2026 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mangalia |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D & D LIVE INTERNATIONAL SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1197/2016 |
| EUID | ROONRC.J13/1197/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-03 |
| Sediu social | Str. Rozelor, 11, CAMERA 2, Mun. Mangalia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. ROZELOR, NR.11, CAMERA 2, BL.F2, SC.A, AP.9 |
| Telefon | 0756333552 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX & MONA SRL | aceeași clădire |
| ALICE EVENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASIRAL HOME CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BILAR ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTAL & CO SRL | aceeași clădire |
| EUROSTAR HOME CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| INWAVES S.R.L. | aceeași clădire |
| MISTRAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| NADGOB HOME CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TAC TECH ADVISOR S.R.L. | aceeași clădire |
| TOTAL CLEANING SERV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VANNS PROD PREST SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25