SMART TREND SISTEM SRL
CUI 36038537 · J2016006501409
SMART TREND SISTEM SRL are CUI 36038537, nr. de înregistrare J2016006501409, înmatriculată pe 04.05.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 291.127 lei, profit net 23.868 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 291 mii lei · mediana 199 mii lei | 147% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 3 mii lei | 843% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 8.2% · mediana 1.6% | 512% din mediană |
| Cifră pe salariat | 291 mii lei · mediana 224 mii lei | 130% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 291.127 | 224.822 | 151.081 | 106.711 | 195.844 | 125.518 | 76.589 | 56.673 | 54.996 | 102.539 |
| Venituri totale | 291.128 | 225.528 | 151.081 | 106.711 | 195.844 | 125.518 | 76.589 | 56.673 | 55.000 | 102.543 |
| Cheltuieli totale | 264.350 | 232.536 | 252.180 | 84.926 | 176.326 | 134.524 | 131.004 | 75.955 | 60.592 | 53.564 |
| Profit / pierdere brută | 26.778 | -7.008 | -101.099 | 21.785 | 19.518 | -9.006 | -54.415 | -19.282 | -5.592 | 48.979 |
| Profit / pierdere netă | 23.868 | -9.264 | -102.610 | 18.878 | 13.761 | -12.620 | -56.713 | -20.404 | -7.243 | 45.902 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 75 | 75 | 402 |
| Active circulante | 14.716 | 17.213 | 36.380 | 84.185 | 54.008 | 10.126 | 26.930 | 63.790 | 41.147 | 46.777 |
| Stocuri | 0 | 0 | 12.015 | — | 1.588 | 2.091 | 15.987 | 53.025 | 3.355 | 1.790 |
| Creanțe | 0 | 1.823 | 1.420 | 74.748 | 50.837 | 4.545 | — | 9.388 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.716 | 15.390 | 22.945 | 9.437 | 1.583 | 3.490 | 10.943 | 1.377 | 37.792 | 44.987 |
| Datorii | 120.962 | 147.327 | 157.229 | 102.425 | 91.126 | 61.005 | 65.189 | 45.411 | 2.363 | 1.077 |
| Capitaluri proprii | -106.246 | -130.114 | -120.849 | -18.240 | -37.118 | -50.879 | -38.259 | 18.454 | 38.859 | 46.102 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SMART TREND SISTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J2016006501409 |
| EUID | ROONRC.J2016006501409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-04 |
| Sediu social | Str. Petru şi Pavel, 10A, CAMERA NR. 4, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PETRU ŞI PAVEL, NR.10A, CAMERA NR. 4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| REBEL-LUS IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ABC COMERT PARTNERS SRL inactiv | 16 m |
| ROMAR AS DISTRIBUTION SRL inactiv | 16 m |
| ETALON COMPLET SERVICE S.R.L. | 21 m |
| FLORSERVICE ORIGINAL SRL inactiv | 21 m |
| IMPERIAL G.M.N OPTIMAL S.R.L. | 21 m |
| IMPERIAL G.T.I.-ANGELESCU LTD SRL inactiv | 21 m |
| MAYA NICOLE TRADING S.R.L. inactiv | 21 m |
| MOLDOVAN ELIS CONSTRUCT SRL inactiv | 21 m |
| NICK ORIGINAL SRL inactiv | 21 m |
| LUBRICATION SYSTEMS SRL | 23 m |
| PFREUNDT ROMANIA S.R.L. | 23 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4791 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25