ANCA POP MAKE UP STUDIO SRL
CUI 36041222 · J12/1833/2016
ANCA POP MAKE UP STUDIO SRL are CUI 36041222, nr. de înregistrare J12/1833/2016, înmatriculată pe 05.05.2016. Sediul social e în Municipiul Dej, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 24.610 lei, pierdere netă 33.409 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 25 mii lei · mediana 105 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | -33 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -135.8% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 25 mii lei · mediana 110 mii lei | 22% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.610 | 21.878 | 28.586 | 4.551 | 5.960 | 2.550 | 21.370 | 23.771 | 16.330 |
| Venituri totale | 24.622 | 21.878 | 28.586 | 4.551 | 5.960 | 2.550 | 21.370 | 23.771 | 16.330 |
| Cheltuieli totale | 57.784 | 49.530 | 42.575 | 2.582 | 6.539 | 12.951 | 35.173 | 23.336 | 11.264 |
| Profit / pierdere brută | -33.162 | -27.652 | -13.989 | 1.969 | -579 | -10.401 | -13.803 | 435 | 5.066 |
| Profit / pierdere netă | -33.409 | -27.879 | -14.274 | 1.893 | -579 | -10.478 | -14.246 | -281 | 4.576 |
| Active circulante | 7 | 102 | 1.378 | 700 | 2.369 | 501 | 3.652 | 10.963 | 7.785 |
| Casa și conturi la bănci | 7 | 102 | 1.378 | 700 | 2.369 | 501 | 3.652 | 10.963 | 7.785 |
| Datorii | 94.663 | 61.349 | 34.746 | 19.794 | 23.178 | 20.731 | 13.403 | 6.468 | 3.009 |
| Capitaluri proprii | -94.656 | -61.247 | -33.368 | -19.094 | -20.809 | -20.230 | -9.751 | 4.495 | 4.776 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.05.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dej |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANCA POP MAKE UP STUDIO SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1833/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/1833/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-05 |
| Sediu social | Str. Avram Iancu, 15, Mun. Dej, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. AVRAM IANCU, NR.15 |
| Telefon | 0728800022 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BETTY & THAYRA SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| C & D ROMA CAFE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FARCAS M&R MILANO SRL | aceeași clădire |
| ZATOKY RO S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| LEAD CONSULTING SRL | 32 m |
| SDS TIP SRL | 32 m |
| BEST DEAL TREND S.R.L. | 35 m |
| JOE CONSTRUCT SRL inactiv | 39 m |
| STILVAN SRL inactiv | 39 m |
| BERETA PRODCOM SRL inactiv | 44 m |
| SIGAUTO S.R.L. | 44 m |
| DIROM EDIL SRL inactiv | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 21502581 | BÂRLEAN IOANA ADELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 32831504 | FARCAS M&R MILANO SRL |
| 34932440 | C & D ROMA CAFE SRL inactiv |
| 36131961 | BETTY & THAYRA SRL-D inactiv |
| 41502152 | ZATOKY RO S.R.L.-D. inactiv |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25