CREATIV FINISAJE SRL
CUI 36050530 · J32/667/2016
CREATIV FINISAJE SRL are CUI 36050530, nr. de înregistrare J32/667/2016, înmatriculată pe 06.05.2016. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 1.183.800 lei, profit net 1.034.662 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 221 mii lei | 536% din mediană |
| Profit net | 1,0 mil lei · mediana 19 mii lei | de 55× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 87.4% · mediana 9.3% | 940% din mediană |
| Cifră pe salariat | 592 mii lei · mediana 141 mii lei | 419% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.183.800 | 1.155.350 | 1.000.000 | 2.283.597 | 299.033 | 297.634 | 299.469 | 298.644 | 219.000 | 218.513 |
| Venituri totale | 1.183.800 | 1.155.350 | 1.000.001 | 2.283.598 | 299.033 | 297.634 | 299.469 | 298.644 | 219.000 | 218.513 |
| Cheltuieli totale | 118.254 | 124.568 | 198.642 | 138.027 | 137.491 | 79.766 | 95.833 | 56.371 | 29.381 | 11.430 |
| Profit / pierdere brută | 1.065.546 | 1.030.782 | 801.359 | 2.145.571 | 161.542 | 217.868 | 203.636 | 242.273 | 189.619 | 207.083 |
| Profit / pierdere netă | 1.034.662 | 996.815 | 791.559 | 2.122.735 | 158.551 | 215.430 | 200.841 | 239.749 | 187.429 | 200.528 |
| Active imobilizate | 3.346 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.142.452 | 1.230.633 | 1.319.155 | 2.135.111 | 171.831 | 425.730 | 207.849 | 249.997 | 392.132 | 206.402 |
| Creanțe | 1.090.350 | 1.199.934 | 1.291.484 | 2.129.323 | 51.287 | — | 58.660 | 54.600 | 126.277 | 189.168 |
| Casa și conturi la bănci | 52.102 | 30.699 | 27.671 | 5.788 | 120.544 | 425.730 | 149.189 | 195.397 | 265.855 | 17.234 |
| Datorii | 110.896 | 233.578 | 77.885 | 12.136 | 13.040 | 9.219 | 6.768 | 10.048 | 3.976 | 5.674 |
| Capitaluri proprii | 1.034.902 | 997.055 | 1.241.270 | 2.122.975 | 158.791 | 416.511 | 201.081 | 239.949 | 388.156 | 200.728 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATIV FINISAJE SRL |
| Nr. reg. com. | J32/667/2016 |
| EUID | ROONRC.J32/667/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-06 |
| Sediu social | Str. Constantin Nottara, 5, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTANTIN NOTTARA, NR.5, SC.A, ET.2, AP.10 |
| Telefon | 0755073569 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCOUNT SRL | aceeași clădire |
| AEX PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX LM EXPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFA CONCEPT MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| ALSA NATUR SRL-D | aceeași clădire |
| AS BUSINESS STRATEGY & CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| B.U.B.U. TEAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASA DE VIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHIP TRONIC S.R.L. | aceeași clădire |
| DATAPRO SRL | aceeași clădire |
| ERSIB SERV SRL | aceeași clădire |
| FABDAV TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 29984320 | MIHAI CONSTANTIN - DESIGN FLORAL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 33691778 | MITRACHE TEODOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 51594218 | OBEDEA LAZĂR - CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Sibiu
| 787460 | CONCEFA SA |
| 787966 | CONFORT-CONSTRUCTII SRL |
| 790139 | ICA SRL |
| 792733 | INSIB SRL |
| 800380 | PIEROL SRL |
| 802020 | SIMONT SA |
| 808961 | ARDEAL IMPEX SRL |
| 812385 | ROMCONS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25