PERIOCARE SRL
CUI 36053685 · J12/1877/2016
PERIOCARE SRL are CUI 36053685, nr. de înregistrare J12/1877/2016, înmatriculată pe 09.05.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2019: cifră de afaceri 96.165 lei, profit net 58.877 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -616 lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 96.165 | 160.553 | 157.811 | 91.105 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 7.440 | 0 | 0 | 96.165 | 160.553 | 157.811 | 91.105 |
| Cheltuieli totale | 616 | 943 | 2.447 | 3.576 | 1.890 | 1.790 | 36.327 | 47.258 | 41.638 | 31.200 |
| Profit / pierdere brută | -616 | -943 | -2.447 | 3.864 | -1.890 | -1.790 | 59.838 | 113.295 | 116.173 | 59.905 |
| Profit / pierdere netă | -616 | -943 | -2.447 | 3.641 | -1.890 | -1.790 | 58.877 | 111.689 | 114.595 | 57.790 |
| Active imobilizate | 821 | 1.437 | 2.380 | 3.487 | 5.163 | 6.953 | 5.930 | 10.924 | 2.938 | 444 |
| Active circulante | 354 | 354 | 354 | 18.060 | 344.862 | 344.961 | 344.962 | 283.129 | 176.516 | 60.284 |
| Creanțe | — | — | — | — | 1.800 | 1.800 | 1.800 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 354 | 354 | 354 | 18.060 | 343.062 | 343.161 | 343.162 | 283.129 | 176.516 | 60.284 |
| Datorii | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 17.366 | 7.440 | 7.440 | 7.440 | 9.779 | 6.869 | 2.738 |
| Capitaluri proprii | 175 | 791 | 1.734 | 4.181 | 342.585 | 344.474 | 343.452 | 284.274 | 172.585 | 57.990 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 09.08.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PERIOCARE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1877/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/1877/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-09 |
| Sediu social | Str. Măceşului, 62, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂCEŞULUI, NR.62, SC.2, AP.9 |
| Telefon | 0740599418 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CURSURI MACARONS S.R.L. | aceeași clădire |
| FIRST GENERAL CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| GOSHO STUDIO SRL | aceeași clădire |
| BCD PROJECT FITNESS S.R.L. | 35 m |
| LIVE FIT BC S.R.L. | 35 m |
| EDIL UNO SRL | 56 m |
| MEBESA S.R.L. | 56 m |
| ROMAUTODE S.R.L. | 56 m |
| LAZAR HOME RENT S.R.L. | 70 m |
| TRIALESON SRL inactiv | 70 m |
| VIA LAZAR CONSTRUCT S.R.L. | 70 m |
| BURGER THERAPY S.R.L. | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 31487861 | GOSHO STUDIO SRL |
| 39868250 | FIRST GENERAL CONSULTING S.R.L. |
| 42377937 | BUDA LUANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 48982589 | CURSURI MACARONS S.R.L. |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Cluj
| 213939 | DENTA POP SRL |
| 246537 | SANO PRAX SRL |
| 251606 | B D COMPLEX STOMATOLOGIC SRL |
| 2878238 | DSDCLINIC SRL |
| 2896714 | ART DENTAL SRL |
| 3745493 | AVICENA SRL |
| 3879592 | IVLADIS COMEXIM SRL |
| 4215568 | PASC & COMP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25