CAMELEONLACK S.R.L.
CUI 36067338 · J8/1054/2016
CAMELEONLACK S.R.L. are CUI 36067338, nr. de înregistrare J8/1054/2016, înmatriculată pe 11.05.2016. Sediul social e în Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4673. În 2025: cifră de afaceri 382.920 lei, profit net 35.451 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 383 mii lei · mediana 199 mii lei | 193% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 3 mii lei | de 13× mediana |
| Marjă netă | 9.3% · mediana 1.6% | 581% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 382.920 | 359.497 | 399.132 | 347.829 | 277.828 | 296.985 | 272.197 | 221.858 | 126.696 |
| Venituri totale | 403.357 | 359.570 | 399.133 | 347.829 | 277.828 | 296.985 | 272.197 | 221.858 | 126.696 |
| Cheltuieli totale | 361.292 | 444.974 | 389.638 | 226.387 | 410.244 | 172.219 | 215.396 | 157.396 | 127.560 |
| Profit / pierdere brută | 42.065 | -85.404 | 9.495 | 121.442 | -132.416 | 124.766 | 56.801 | 64.462 | -864 |
| Profit / pierdere netă | 35.451 | -90.308 | 5.703 | 114.957 | -141.129 | 117.447 | 54.079 | 62.243 | -2.131 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.410 |
| Active circulante | 320.373 | 238.136 | 496.224 | 424.100 | 464.981 | 521.018 | 309.532 | 175.603 | 43.774 |
| Stocuri | 152.091 | 117.470 | 409.869 | 349.617 | 416.868 | 431.160 | 262.297 | 132.111 | 22.051 |
| Creanțe | 163.745 | 117.045 | 71.589 | 56.491 | 40.538 | 41.062 | 36.416 | 39.225 | 20.391 |
| Casa și conturi la bănci | 4.537 | 3.621 | 14.766 | 17.992 | 7.575 | 48.796 | 10.819 | 4.267 | 1.332 |
| Datorii | 163.862 | 117.076 | 284.855 | 218.434 | 374.272 | 289.180 | 195.141 | 115.291 | 47.115 |
| Capitaluri proprii | 156.511 | 121.060 | 211.369 | 205.666 | 90.709 | 231.838 | 114.391 | 60.312 | -1.931 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.05.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti |
| CAEN principal | 4673 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMELEONLACK S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/1054/2016 |
| EUID | ROONRC.J8/1054/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-11 |
| Sediu social | Str. Mare, 233, Orş. Zărneşti, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. MARE, NR.233 |
| Telefon | 0748928958 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMINTIRI ÎN LEMN S.R.L. | aceeași clădire |
| DAKCON EDIL S.R.L. | 64 m |
| ECOCON EDIL S.R.L. | 64 m |
| NEVEMAN CONSTRUCT SRL | 64 m |
| STUBILD EDILMAAR S.R.L. | 64 m |
| COLALE MOTORS S.R.L. inactiv | 70 m |
| GVI SMART AUTOMOTIVE S.R.L. | 102 m |
| STREET PULSE S.R.L. | 102 m |
| ELLIPSZISZ PRODCOM SRL inactiv | 123 m |
| PRIVATE MAINTENANCE END CLEANING S.R.L. inactiv | 124 m |
| ROUTER MEDIA ABG S.R.L. inactiv | 124 m |
| CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. | 139 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4683 | 2025 |
| 4673 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Braşov
| 1109910 | MARSACO SRL |
| 1110389 | TREVI SRL |
| 1129675 | BISTRO-PICNIC SRL |
| 3049785 | TAZI IMPEX SRL |
| 3050461 | FRATII CRETU SRL |
| 3582671 | GASPAR SRL |
| 5036803 | SCORUS IMPEX SRL |
| 5163580 | PETREA AGENTURA TEHNICA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25