LUCIAN ENTERPRISE SRL
CUI 36072172 · J12/1918/2016
LUCIAN ENTERPRISE SRL are CUI 36072172, nr. de înregistrare J12/1918/2016, înmatriculată pe 12.05.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 93.160 lei, pierdere netă 25.847 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 93 mii lei · mediana 221 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -27.7% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 47 mii lei · mediana 141 mii lei | 33% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 93.160 | 129.882 | 52.100 | 29.000 | 70.450 | — | 11.900 | — | — |
| Venituri totale | 93.160 | 129.882 | 52.100 | 29.000 | 71.175 | 0 | 11.900 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 118.114 | 115.671 | 105.048 | 72.191 | 69.544 | 1.397 | 3.322 | — | — |
| Profit / pierdere brută | -24.954 | 14.211 | -52.948 | -43.191 | 1.631 | -1.397 | 8.578 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -25.847 | 12.912 | -53.469 | -43.481 | 933 | -1.397 | 8.221 | 0 | 0 |
| Active circulante | 7.566 | 3.528 | 8.816 | 5.381 | 24.528 | 7.074 | 8.721 | 200 | — |
| Creanțe | 2.000 | 1.142 | — | 1.952 | 21.000 | — | — | 200 | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.566 | 2.386 | 8.816 | 3.429 | 3.528 | 7.074 | 8.721 | — | — |
| Datorii | 109.494 | 79.609 | 97.810 | 40.905 | 16.571 | 50 | 300 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | -101.928 | -76.081 | -88.994 | -35.524 | 7.957 | 7.024 | 8.421 | 200 | 0 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCIAN ENTERPRISE SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1918/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/1918/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-12 |
| Sediu social | Str. Mehedinţi, 61-63, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.61-63, AP.126 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIDA ESTETICA AVANSATĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| AXM MATRIX S.R.L. | aceeași clădire |
| BTS ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| BULL LOGISTIC SRL-D | aceeași clădire |
| C&K RIDESHARING S.R.L. | aceeași clădire |
| CAIRO ESTATE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CS CONTA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEMON ANGEL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| E COSMO ONLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| EBI & HRY S.R.L. | aceeași clădire |
| EL SOFT SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| EMANUEL SOLUTIONS LIMITED COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (34)
Sunt 34 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25