DEPENDENT CLOTHING SRL
CUI 36073500 · J40/6808/2016
DEPENDENT CLOTHING SRL are CUI 36073500, nr. de înregistrare J40/6808/2016, înmatriculată pe 12.05.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1413. În 2025: cifră de afaceri 61.110 lei, profit net 3.533 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 61 mii lei · mediana 254 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 7 mii lei | 47% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 3% | 193% din mediană |
| Cifră pe salariat | 61 mii lei · mediana 162 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 61.110 | 55.680 | 56.860 | 44.590 | 43.470 | 18.810 | 14.859 |
| Venituri totale | 61.110 | 55.680 | 56.860 | 44.590 | 43.470 | 18.810 | 14.859 |
| Cheltuieli totale | 57.075 | 48.691 | 43.461 | 38.930 | 33.108 | 16.784 | 24.480 |
| Profit / pierdere brută | 4.035 | 6.989 | 13.399 | 5.660 | 10.362 | 2.026 | -9.621 |
| Profit / pierdere netă | 3.533 | 6.526 | 12.919 | 5.281 | 10.149 | 1.667 | -10.047 |
| Active circulante | 31.909 | 30.292 | 23.088 | 9.794 | 3.955 | 2.472 | 1.092 |
| Stocuri | 449 | 449 | 449 | 449 | 449 | 449 | 449 |
| Casa și conturi la bănci | 31.460 | 29.843 | 22.639 | 9.345 | 3.506 | 2.023 | 643 |
| Cheltuieli în avans | 325 | 325 | 325 | 325 | 305 | — | — |
| Datorii | 2.501 | 4.416 | 3.738 | 3.363 | 2.785 | 11.146 | 11.433 |
| Capitaluri proprii | 29.733 | 26.201 | 19.675 | 6.756 | 1.475 | -8.674 | -10.341 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1413 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEPENDENT CLOTHING SRL |
| Nr. reg. com. | J40/6808/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/6808/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-12 |
| Sediu social | Str. Teiul Doamnei, 1, PARTER, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TEIUL DOAMNEI, NR.1, PARTER, BL.8 IRTA, SC.A, AP.1 |
| Telefon | 0723331648 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV ART INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANNESNICO PROD SRL | aceeași clădire |
| AORIST VENTURES SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO CLASIC SOFT SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| AUTO PREMIUM PARTS SRL | aceeași clădire |
| BERKAS ACCOUNTING S.R.L. | aceeași clădire |
| BGREEN INTERN LOGISTIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRACO EVENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| COUNTING STARS SRL | aceeași clădire |
| CRISTINA & BOGDAN FAMILY SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAMADEN IMPORT-EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUPLEX EVENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (91)
Sunt 91 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
| 29740 | GIROCOM SRL |
| 180211 | ECATERINA & SPIRIDON CONF SRL |
| 378864 | CROMODLUX STEFAN SRL |
| 382555 | VERICOM SRL |
| 404360 | BOCA IMPEX SRL |
| 411014 | ARECA SA |
| 432726 | DERMAG IMPEX SRL |
| 437189 | TRICONF SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25