KINDERMED SANA SRL
CUI 36077064 · J39/334/2016
KINDERMED SANA SRL are CUI 36077064, nr. de înregistrare J39/334/2016, înmatriculată pe 13.05.2016. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 8.650 lei, profit net 4.113 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 220 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 40 mii lei | 10% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 47.5% · mediana 22.2% | 214% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.650 | 11.520 | 11.350 | 14.520 | 9.670 | 6.740 | 5.850 | 2.500 | 2.100 | 1.830 |
| Venituri totale | 8.650 | 11.520 | 11.350 | 14.520 | 9.670 | 6.740 | 5.850 | 2.500 | 2.100 | 1.830 |
| Cheltuieli totale | 3.753 | 4.342 | 3.998 | 5.103 | 5.152 | 3.299 | 4.044 | 2.793 | 5.217 | 10.845 |
| Profit / pierdere brută | 4.897 | 7.178 | 7.352 | 9.417 | 4.518 | 3.441 | 1.806 | -293 | -3.117 | -9.015 |
| Profit / pierdere netă | 4.113 | 6.030 | 6.176 | 8.981 | 4.228 | 3.239 | 1.630 | -368 | -3.180 | -9.070 |
| Active circulante | 22.526 | 18.439 | 12.264 | 6.200 | 331 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.526 | — | 12.264 | 6.200 | 331 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 547 | 573 | 428 | 540 | 3.652 | 7.549 | 10.788 | 12.418 | 12.050 | 8.870 |
| Capitaluri proprii | 21.979 | 17.866 | 11.836 | 5.660 | -3.321 | -7.549 | -10.788 | -12.418 | -12.050 | -8.870 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KINDERMED SANA SRL |
| Nr. reg. com. | J39/334/2016 |
| EUID | ROONRC.J39/334/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-13 |
| Sediu social | Bld. Unirii, 14, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.14, BL.G2, SC.2, ET.3, AP.52 |
| Telefon | 0728526170 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AQL CONTROL TEX SRL | aceeași clădire |
| CARLUKASCOM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| EVAMIRATAX S.R.L. | aceeași clădire |
| F.A.I.A. COM SRL | aceeași clădire |
| INFINITI TRADE SRL | aceeași clădire |
| IONAŞCU EDIL S.R.L. | aceeași clădire |
| LONGAVIT SRL | aceeași clădire |
| MAI AND DIA S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDYV EDIL SRL | aceeași clădire |
| MI ALMAMEDICA S.R.L. | aceeași clădire |
| MR INFORMATION TECHNOLOGIES & LOGISTICS SRL inactiv | aceeași clădire |
| VKN DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Vrancea
| 1441501 | MEDICAL GISANA IMPEX SRL |
| 1447474 | COMANDOR IMPEX SRL |
| 1452870 | MATERNA SRL |
| 1462563 | CARDIO CENTER SRL |
| 2379360 | MED ESCULAP SRL |
| 4908734 | PLASTICOM SRL |
| 5688262 | RFT-EXIM SRL |
| 6203500 | CEDRUS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25