STAN & SONS STORE SRL
CUI 36079880 · J2016006860407
STAN & SONS STORE SRL are CUI 36079880, nr. de înregistrare J2016006860407, înmatriculată pe 13.05.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 294.001 lei, pierdere netă 46.636 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 294 mii lei · mediana 199 mii lei | 148% din mediană |
| Profit net | -47 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -15.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 294 mii lei · mediana 224 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 294.001 | 942.681 | 902.811 | 822.161 | 794.436 | 679.047 | 614.417 | 559.105 | 276.487 | 144.502 |
| Venituri totale | 294.001 | 942.681 | 902.811 | 825.161 | 794.436 | 679.047 | 614.417 | 559.147 | 276.527 | 145.512 |
| Cheltuieli totale | 338.138 | 850.248 | 756.175 | 774.877 | 709.041 | 668.854 | 574.360 | 520.938 | 273.598 | 131.883 |
| Profit / pierdere brută | -44.137 | 92.433 | 146.636 | 50.284 | 85.395 | 10.193 | 40.057 | 38.209 | 2.929 | 13.629 |
| Profit / pierdere netă | -46.636 | 72.110 | 138.808 | 43.270 | 78.006 | 3.747 | 33.908 | 32.607 | 163 | 10.718 |
| Active circulante | 370.570 | 424.250 | 452.057 | 341.802 | 167.056 | 172.227 | 103.688 | 160.166 | 224.789 | 84.055 |
| Stocuri | 57.014 | 26.127 | 213.772 | 161.059 | 24.646 | -5.651 | 30.339 | 127.868 | 222.329 | 78.500 |
| Creanțe | 43.113 | 137.170 | 30.954 | 55.566 | 9.893 | 67.453 | 65.050 | 23.564 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 270.443 | 260.953 | 207.331 | 125.177 | 132.517 | 110.425 | 8.299 | 8.734 | 2.460 | 5.555 |
| Datorii | 62.669 | 69.713 | 129.630 | 139.182 | 7.706 | 90.883 | 26.091 | 116.478 | 213.708 | 73.137 |
| Capitaluri proprii | 307.901 | 354.537 | 322.427 | 202.620 | 159.350 | 81.344 | 77.597 | 43.688 | 11.081 | 10.918 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STAN & SONS STORE SRL |
| Nr. reg. com. | J2016006860407 |
| EUID | ROONRC.J2016006860407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-13 |
| Sediu social | Str. Nicolae Zamfir, 30, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NICOLAE ZAMFIR, NR.30 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIMENTOS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALMA EXPORTCHIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| KATION INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LEGUMIX ORIGIN S.R.L. | aceeași clădire |
| GABI SI FLORINA SHOP SRL inactiv | 29 m |
| ALY FAMILY S.R.L. | 58 m |
| ELDEX CONSULTING S.R.L. | 60 m |
| VSM COMPLET SERVICE SRL inactiv | 60 m |
| VSM SALES SRL inactiv | 60 m |
| MODA STILL AVY SRL inactiv | 64 m |
| LAW CONSULTING & ASSESSMENT SRL | 66 m |
| CLAUDIO AGENCY SRL inactiv | 70 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 26672854 | ALMA EXPORTCHIM SRL inactiv |
| 30774160 | STAN RALUCA-ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 41808012 | KATION INVEST S.R.L. inactiv |
| 46743577 | LEGUMIX ORIGIN S.R.L. |
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
| 2834 | IMPRODEX TERRA SRL |
| 3180 | DANCAR IMPORT EXPORT SRL |
| 3635 | MULTICOM IODAN SRL |
| 6410 | ARIANA PRODEXIM SRL |
| 7106 | ROMAS PREXIM SRL |
| 7360 | TAHINA TRADING SRL |
| 8128 | BLUE STAR B F COM IMPEX SRL |
| 8187 | TARACOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25