MAMAKAS CONI SRL
CUI 36080973 · J2016001276133
MAMAKAS CONI SRL are CUI 36080973, nr. de înregistrare J2016001276133, înmatriculată pe 13.05.2016. Sediul social e în Sat Costineşti, Comuna Costineşti, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2025: cifră de afaceri 162.862 lei, profit net 27.215 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 163 mii lei · mediana 166 mii lei | 98% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 1 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 16.7% · mediana 1% | de 17× mediana |
| Cifră pe salariat | 163 mii lei · mediana 131 mii lei | 124% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 162.862 | 220.176 | 177.271 | 162.048 | 359.641 | 122.808 | 299.786 | 204.814 | 103.582 | 86.837 |
| Venituri totale | 163.285 | 220.178 | 177.295 | 197.454 | 360.142 | 122.819 | 299.854 | 205.140 | 103.582 | 86.837 |
| Cheltuieli totale | 131.184 | 211.718 | 109.021 | 182.338 | 237.086 | 136.663 | 146.095 | 143.345 | 76.605 | 48.357 |
| Profit / pierdere brută | 32.101 | 8.460 | 68.274 | 15.116 | 123.056 | -13.844 | 153.759 | 61.795 | 26.977 | 38.480 |
| Profit / pierdere netă | 27.215 | 1.813 | 66.995 | 13.480 | 119.459 | -15.072 | 150.718 | 59.744 | 25.941 | 37.612 |
| Active imobilizate | 9.955 | 7.420 | 12.238 | 7.657 | 40.237 | 75.013 | 114.685 | 154.523 | 2.335 | 3.151 |
| Active circulante | 49.968 | 50.708 | 108.084 | 83.424 | 387.016 | 248.525 | 238.861 | 65.948 | 62.092 | 34.997 |
| Stocuri | 423 | — | — | 166 | 6.091 | 166 | 166 | 166 | — | — |
| Creanțe | 49.228 | 22.859 | 22.625 | 51.245 | 31.370 | 3.943 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 317 | 27.849 | 85.459 | 32.013 | 349.555 | 244.416 | 238.695 | 65.782 | 62.092 | 34.997 |
| Datorii | 32.468 | 56.075 | 148 | 37.902 | 48.651 | 64.395 | 79.330 | 96.974 | 674 | 336 |
| Capitaluri proprii | 27.455 | 2.053 | 120.174 | 53.179 | 378.602 | 259.143 | 274.216 | 123.497 | 63.753 | 37.812 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 06.04.2026 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAMAKAS CONI SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001276133 |
| EUID | ROONRC.J2016001276133 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-13 |
| Sediu social | Str. Delfinului, 45, LOT 117, Sat Costineşti Com. Costineşti, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT COSTINEŞTI COM. COSTINEŞTI, STR. DELFINULUI, NR.45, LOT 117 |
| Telefon | 0720413188 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANASTONIA S.R.L. | aceeași clădire |
| HELLAS SRL inactiv | aceeași clădire |
| LIDAMI PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| SORDANY LUCKY 2019 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TURA WIND SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| CASA JOHNELLY S.R.L. | 99 m |
| DEVOLA S.R.L. | 99 m |
| MAGNANIMUS S.R.L. | 99 m |
| ABET CAPITAL EXPERT S.R.L. | 172 m |
| ANTONIO HORATIU PETRE S.R.L. | 172 m |
| LUNA MARINA S.R.L. | 172 m |
| ORANJ TUR SRL | 172 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Constanţa
| 1063422 | SCORPION B.O.E.M. SRL |
| 1879960 | MEMKA SRL |
| 1883066 | BIG MARKET TAN S.R.L. |
| 1890659 | MAMAIA SA |
| 1897746 | OREL SILVANA SRL |
| 2411304 | PRETTY IMPEX SRL |
| 2423228 | MULTI NEC SRL |
| 2429620 | IMPERIAL AGRO PALAZ SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25