ANDREE NAILS EVOLUTION SRL
CUI 36085350 · J2016000299115
ANDREE NAILS EVOLUTION SRL are CUI 36085350, nr. de înregistrare J2016000299115, înmatriculată pe 16.05.2016. Sediul social e în Municipiul Caransebeş, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 65.312 lei, profit net 35.036 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 65 mii lei · mediana 129 mii lei | 50% din mediană |
| Profit net | 35 mii lei · mediana 4 mii lei | 957% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 53.6% · mediana 3.6% | de 15× mediana |
| Cifră pe salariat | 65 mii lei · mediana 112 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65.312 | 60.165 | 39.320 | 37.229 | 33.392 | 19.695 | 21.937 | 22.671 | 14.757 | 4.035 |
| Venituri totale | 93.312 | 60.165 | 39.320 | 37.229 | 33.392 | 19.695 | 21.937 | 22.671 | 14.757 | 4.035 |
| Cheltuieli totale | 57.533 | 49.515 | 44.669 | 36.410 | 30.081 | 29.726 | 27.133 | 25.878 | 20.765 | 6.379 |
| Profit / pierdere brută | 35.779 | 10.650 | -5.349 | 819 | 3.311 | -10.031 | -5.196 | -3.207 | -6.008 | -2.344 |
| Profit / pierdere netă | 35.036 | 10.048 | -5.742 | 525 | 3.311 | -10.154 | -5.442 | -3.414 | -6.158 | -2.454 |
| Active circulante | 21.929 | 14.424 | 3.869 | 2.697 | 2.641 | 1.664 | 1.473 | 1.220 | 1.462 | 1.368 |
| Stocuri | — | 1.174 | 1.233 | 2.073 | 2.072 | 1.149 | 951 | 637 | 1.199 | 1.066 |
| Creanțe | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 50 | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.629 | 12.950 | 2.336 | 324 | 269 | 215 | 222 | 283 | 213 | 302 |
| Datorii | 6.147 | 33.679 | 33.171 | 26.257 | 26.726 | 29.060 | 18.741 | 13.046 | 9.874 | 3.622 |
| Capitaluri proprii | 15.782 | -19.255 | -29.302 | -23.560 | -24.085 | -27.396 | -17.268 | -11.826 | -8.412 | -2.254 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDREE NAILS EVOLUTION SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000299115 |
| EUID | ROONRC.J2016000299115 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-16 |
| Sediu social | Str. Antoniu Secvens, 9, Mun. Caransebeş, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. ANTONIU SECVENS, NR.9, SC.A, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.C.D. ALEDEEA SRL | aceeași clădire |
| ADE PROFI AUTO SRL | aceeași clădire |
| AVIVET CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY & STYLE BY ELISA DÎRLEAN S.R.L. | aceeași clădire |
| BIHUNEŢI & PÎŞLEA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAMINESCU MARIUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| GABY TWEETY MEMORY SRL | aceeași clădire |
| GOGAKETA FLOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| GONDOS SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAPPY ROMIRA FAMILY S.R.L. | aceeași clădire |
| JAKSORY COM SRL | aceeași clădire |
| POPASUL PEPINO SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9622 | 2025 |
| 9602 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25