MIRU INTERCAR SRL
CUI 36101375 · J2016001252227
MIRU INTERCAR SRL are CUI 36101375, nr. de înregistrare J2016001252227, înmatriculată pe 19.05.2016. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 1.011 lei, pierdere netă 17.796 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1 mii lei · mediana 158 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -1760.2% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.011 | 42.173 | 39.871 | 59.276 | 72.210 | 52.913 | 61.802 | 53.782 | 47.517 | 31.593 |
| Venituri totale | 7.457 | 46.347 | 47.004 | 61.326 | 72.210 | 52.913 | 61.803 | 53.782 | 47.517 | 31.593 |
| Cheltuieli totale | 25.253 | 45.120 | 44.862 | 44.769 | 41.556 | 29.460 | 42.972 | 52.262 | 46.017 | 26.329 |
| Profit / pierdere brută | -17.796 | 1.227 | 2.142 | 16.557 | 30.654 | 23.453 | 18.831 | 1.520 | 1.500 | 5.264 |
| Profit / pierdere netă | -17.796 | 1.049 | 1.840 | 15.066 | 30.103 | 21.980 | 17.228 | 982 | 582 | 4.316 |
| Active imobilizate | 3.003 | 15.015 | 27.028 | 0 | 0 | 0 | — | 1.389 | 4.722 | 8.819 |
| Active circulante | 16.255 | 22.166 | 9.158 | 16.054 | 71.241 | 45.772 | 23.829 | 3.721 | 1.390 | 2.620 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.540 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.255 | 22.166 | 9.158 | 16.054 | 71.241 | 44.232 | 23.829 | 3.721 | 1.390 | 2.620 |
| Cheltuieli în avans | 359 | 380 | 450 | 0 | 1.303 | 553 | — | 2.115 | 1.477 | 998 |
| Datorii | 18.856 | 19.004 | 19.128 | 385 | 1.101 | 1.037 | 521 | 1.145 | 2.491 | 7.921 |
| Capitaluri proprii | 761 | 18.557 | 17.508 | 15.669 | 71.443 | 45.288 | 23.308 | 6.080 | 5.098 | 4.516 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIRU INTERCAR SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001252227 |
| EUID | ROONRC.J2016001252227 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-19 |
| Sediu social | Str. Lacului, 7, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LACULUI, NR.7, BL.651, SC.B, ET.3, AP.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BULDEX CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| CSI SHOW IASI S.R.L. | aceeași clădire |
| DOLINA KAB S.R.L. | aceeași clădire |
| ISPO MAD SRL | aceeași clădire |
| MAVIX MEDIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| OANA & ANCA SRL | aceeași clădire |
| ROMIS DRIVE SRL | aceeași clădire |
| TECHVAS CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMAM ESPAS S.R.L. | 20 m |
| PREMIUM SRL inactiv | 20 m |
| BS & IDCS SRL | 25 m |
| DUVA MANAGEMENT SRL | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4933 | 2025 |
| 4932 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25