CIPREALESTATE SRL
CUI 36101448 · J22/1255/2016
CIPREALESTATE SRL are CUI 36101448, nr. de înregistrare J22/1255/2016, înmatriculată pe 19.05.2016. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 129.226 lei, profit net 45.392 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 129 mii lei · mediana 124 mii lei | 104% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 17 mii lei | 273% din mediană |
| Marjă netă | 35.1% · mediana 19.4% | 181% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129.226 | 0 | 0 | — | — | 26.298 | 58.169 | 55.644 | 136.146 | 68.176 |
| Venituri totale | 129.226 | 14.552 | 0 | 0 | 0 | 26.298 | 96.197 | 55.644 | 136.146 | 68.176 |
| Cheltuieli totale | 74.964 | 12.181 | 45.111 | 16.605 | 12.545 | 186.969 | 98.475 | 29.812 | 70.046 | 40.327 |
| Profit / pierdere brută | 54.262 | 2.371 | -45.111 | -16.605 | -12.545 | -160.671 | -2.278 | 25.832 | 66.100 | 27.849 |
| Profit / pierdere netă | 45.392 | 1.786 | -45.111 | -16.605 | -12.545 | -160.908 | -4.025 | 25.276 | 64.739 | 26.485 |
| Active imobilizate | 313.956 | 313.956 | 313.400 | 313.400 | 313.400 | 313.400 | 307.000 | — | — | — |
| Active circulante | 270.052 | 306.286 | 302.878 | 142.356 | 153.215 | 207.373 | 229.346 | 120.781 | 95.879 | 32.284 |
| Stocuri | 255.915 | 295.209 | 295.208 | 142.062 | 142.062 | 142.062 | 213.701 | — | — | — |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 80.000 | 80.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.137 | 11.077 | 7.670 | 294 | 11.153 | 65.311 | 15.645 | 40.781 | 15.879 | 32.284 |
| Datorii | 659.324 | 740.950 | 738.772 | 533.139 | 527.393 | 569.006 | 423.671 | 4.081 | 4.455 | 5.599 |
| Capitaluri proprii | -75.316 | -120.708 | -122.494 | -77.383 | -60.778 | -48.233 | 112.675 | 116.700 | 91.424 | 26.685 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 0 | — | — | — | 1 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.05.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIPREALESTATE SRL |
| Nr. reg. com. | J22/1255/2016 |
| EUID | ROONRC.J22/1255/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-05-19 |
| Sediu social | Bld. Alexandru cel Bun, 26, camera nr. 9, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ALEXANDRU CEL BUN, NR.26, CAMERA NR. 9, BL.H6, ET.2, AP.5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DRABO CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| E-COMM LEADERS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELVICOR GROUP SRL | aceeași clădire |
| LCF STRATEGIE SI DEZVOLTARE S.R.L. | aceeași clădire |
| PROFESIONAL ROM SERVICE SRL | aceeași clădire |
| RODAN SERV SRL | aceeași clădire |
| SP CLEAN SRL | aceeași clădire |
| TAUI ECO NORD-EST S.R.L. | aceeași clădire |
| 3D BASIC SHAPES S.R.L. inactiv | 27 m |
| BUILT HERITAGE CONSULTING S.R.L. | 27 m |
| DANISUN SRL inactiv | 27 m |
| ENLIGHTEN DATA SRL | 27 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6832 | 2025 |
| 6831 | 2016 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1965972 | PROIECT MET SRL |
| 1970910 | ARMEN TS SRL |
| 1990283 | EMY IMPEX SRL |
| 1991610 | ONIX SRL |
| 1998724 | REAL ESTATE REZIDENŢIAL SRL |
| 5070864 | INTER IMPEX SRL |
| 5787010 | GLOBAL INTERMED SRL |
| 8003754 | NIRVANA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25