VALOFT CARE SRL
CUI 36205155 · J2016000387371
VALOFT CARE SRL are CUI 36205155, nr. de înregistrare J2016000387371, înmatriculată pe 15.06.2016. Sediul social e în Municipiul Bârlad, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 276.803 lei, profit net 185.292 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 277 mii lei · mediana 220 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 185 mii lei · mediana 40 mii lei | 462% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 66.9% · mediana 22.2% | 301% din mediană |
| Cifră pe salariat | 277 mii lei · mediana 202 mii lei | 137% din mediană |
Comparat cu 38.021 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 276.803 | 268.520 | 259.439 | 230.400 | 210.351 | 176.254 | 192.565 | 188.139 | 165.540 | 78.139 |
| Venituri totale | 280.176 | 268.805 | 259.439 | 230.427 | 210.351 | 176.260 | 192.565 | 188.139 | 165.540 | 78.139 |
| Cheltuieli totale | 86.647 | 76.377 | 81.788 | 57.508 | 56.969 | 52.836 | 43.471 | 21.378 | 23.384 | 8.447 |
| Profit / pierdere brută | 193.529 | 192.428 | 177.651 | 172.919 | 153.382 | 123.424 | 149.094 | 166.761 | 142.156 | 69.692 |
| Profit / pierdere netă | 185.292 | 185.008 | 175.367 | 167.807 | 147.482 | 118.548 | 143.318 | 161.117 | 137.190 | 67.348 |
| Active imobilizate | 1.087 | 2.183 | 3.096 | 21.362 | 53.100 | 81.371 | 111.509 | — | — | — |
| Active circulante | 202.594 | 202.916 | 201.780 | 183.192 | 149.263 | 121.706 | 121.736 | 172.515 | 141.024 | 69.487 |
| Stocuri | — | — | 1.221 | 1.221 | 1.163 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 141.550 | 1.059 | 30.960 | 14.552 | 15.376 | 12.404 | 14.456 | 12.329 | 10.893 | 11.425 |
| Casa și conturi la bănci | 61.044 | 201.857 | 169.599 | 167.419 | 132.724 | 109.302 | 107.280 | 160.186 | 130.131 | 58.062 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 353 | 1.289 | 2.490 | 4.071 | — | — | — |
| Datorii | 16.905 | 13.615 | 23.342 | 33.385 | 53.448 | 69.166 | 89.142 | 2.659 | 2.285 | 1.939 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 9.679 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 186.776 | 191.484 | 181.534 | 171.522 | 150.204 | 126.722 | 148.174 | 169.856 | 138.739 | 67.548 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.06.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Bârlad |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALOFT CARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000387371 |
| EUID | ROONRC.J2016000387371 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-06-15 |
| Sediu social | Bld. Republicii, 41, Mun. Bârlad, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, BLD. REPUBLICII, NR.41, BL.B2, SC.A, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3 RRR WORLD SRL | aceeași clădire |
| 3LSELECT MIXT S.R.L. | aceeași clădire |
| A&S MORARU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ABYRECORDS SRL | aceeași clădire |
| ACAPPULCO SRL | aceeași clădire |
| ACTIVCARE PHARM SRL | aceeași clădire |
| ADA CONSINT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADELIA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ADEZZI BOUTIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| ADISOFT SRL | aceeași clădire |
| ADLOW TRANS INTERNAŢIONAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADMET-AS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vaslui
| 824487 | ASKLEPIOS SRL |
| 11029916 | RUSU SRL |
| 11711394 | VITAL-FARM SRL |
| 13007507 | ASIA SRL |
| 14386611 | DORIMED SERV SRL |
| 15061227 | EUROSAN SRL |
| 15973282 | GRAND-NASTE SRL |
| 16412997 | AXA OPTIC SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25