HORTISTAR SRL
CUI 36210690 · J2016000372522
HORTISTAR SRL are CUI 36210690, nr. de înregistrare J2016000372522, înmatriculată pe 15.06.2016. Sediul social e în Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4661. În 2025: cifră de afaceri 1.070.443 lei, profit net 54.988 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 199 mii lei | 539% din mediană |
| Profit net | 55 mii lei · mediana 3 mii lei | de 19× mediana |
| Marjă netă | 5.1% · mediana 1.6% | 319% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.070.443 | 27.500 | 74.595 | 95.640 | 296.997 | 290.830 | 182.191 | 85.747 | 51.597 | 64.717 |
| Venituri totale | 1.071.185 | 27.520 | 75.045 | 95.640 | 297.031 | 290.903 | 182.191 | 85.747 | 51.597 | 64.717 |
| Cheltuieli totale | 1.007.701 | 27.307 | 74.816 | 87.728 | 223.862 | 231.004 | 148.703 | 71.894 | 52.183 | 54.743 |
| Profit / pierdere brută | 63.484 | 213 | 229 | 7.912 | 73.169 | 59.899 | 33.488 | 13.853 | -586 | 9.974 |
| Profit / pierdere netă | 54.988 | 181 | 110 | 5.042 | 64.437 | 51.174 | 28.022 | 11.281 | -2.134 | 8.032 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 763 |
| Active circulante | 445.430 | 167.145 | 243.271 | 325.785 | 231.307 | 197.006 | 85.598 | 33.801 | 35.772 | 20.471 |
| Stocuri | 438.834 | 83.258 | 89.370 | 96.494 | 94.373 | 81.940 | 67.372 | 27.440 | 21.699 | 20.002 |
| Creanțe | — | 1.962 | 1.614 | — | — | — | — | — | — | 335 |
| Casa și conturi la bănci | 6.596 | 81.925 | 152.287 | 229.291 | 136.934 | 115.066 | 18.226 | 6.361 | 14.073 | 134 |
| Datorii | 278.285 | 0 | 76.307 | 158.931 | 69.495 | 99.631 | 39.397 | 15.622 | 28.874 | 12.202 |
| Capitaluri proprii | 167.145 | 167.145 | 166.964 | 166.854 | 161.812 | 97.375 | 46.201 | 18.179 | 6.898 | 9.032 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.06.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 4661 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HORTISTAR SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000372522 |
| EUID | ROONRC.J2016000372522 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-06-15 |
| Sediu social | Str. Sălcioara, 36, camera nr 1, Sat Vărăşti Com. Vărăşti, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT VĂRĂŞTI COM. VĂRĂŞTI, STR. SĂLCIOARA, NR.36, CAMERA NR 1 |
| Telefon | 0726881804 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STOICA 92 SRL | aceeași clădire |
| VANILIACAFE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADRII COSMOS S.R.L. inactiv | 157 m |
| NED NOVA WEB S.R.L. inactiv | 162 m |
| RBK PLACE SRL inactiv | 162 m |
| TECHNICAL YARNS & FLOCKING S.R.L. inactiv | 371 m |
| EFICIENT MAGIC SRL inactiv | 401 m |
| IMPERIUL DE CIOCOLATA S.R.L. inactiv | 401 m |
| LOGISTIC GRUP SYSTEMS (L.G.S.) SRL | 401 m |
| MARA ŞI GABI PLAST S.R.L. | 401 m |
| MARIO SOR INVESTMENT SRL inactiv | 401 m |
| MCVTRACT IMPEX S.R.L. | 401 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 113 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25