DERMAROSE MED SRL
CUI 36237386 · J2016000596306
DERMAROSE MED SRL are CUI 36237386, nr. de înregistrare J2016000596306, înmatriculată pe 23.06.2016. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 29.043 lei, profit net 15.300 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mii lei · mediana 220 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 40 mii lei | 38% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 52.7% · mediana 22.2% | 237% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.043 | — | — | — | — | 1.640 | 3.290 | 2.205 | 960 | — |
| Venituri totale | 29.043 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.645 | 3.290 | 2.205 | 960 | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.829 | — | — | — | — | 3.861 | 7.647 | 11.199 | 11.460 | 10.592 |
| Profit / pierdere brută | 18.214 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2.216 | -4.357 | -8.994 | -10.500 | -10.592 |
| Profit / pierdere netă | 15.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2.265 | -4.456 | -9.040 | -10.521 | -10.592 |
| Active imobilizate | 31.012 | 24.764 | 24.764 | 24.764 | 24.764 | 24.764 | 27.975 | 34.396 | 40.817 | 20.202 |
| Active circulante | 23.038 | 3.261 | 3.261 | 3.261 | 3.261 | 3.261 | 5.336 | 3.351 | 4.780 | 9.743 |
| Stocuri | — | 2.594 | 2.594 | 2.594 | 2.594 | 2.594 | 2.594 | 2.594 | 2.594 | 2.594 |
| Creanțe | 7.265 | — | — | — | — | — | — | — | — | 967 |
| Casa și conturi la bănci | 15.773 | 667 | 667 | 667 | 667 | 667 | 2.742 | 757 | 2.186 | 6.182 |
| Datorii | 75.425 | 64.700 | 64.700 | 64.700 | 64.700 | 64.700 | 67.721 | 67.700 | 66.510 | 40.337 |
| Capitaluri proprii | -21.375 | -36.675 | -36.675 | -36.675 | -36.675 | -36.675 | -34.410 | -29.953 | -20.913 | -10.392 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 07.07.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DERMAROSE MED SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000596306 |
| EUID | ROONRC.J2016000596306 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-06-23 |
| Sediu social | Str. Mileniului, 18/A, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MILENIULUI, NR.18/A |
| Telefon | 0745653284 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CABINET EXPERT CONTABIL DEMETER RENATA S.R.L. | 41 m |
| FEROTEHNIC NORD-VEST SRL | 41 m |
| CH REAL ESTATE S.R.L. | 55 m |
| MARCOZIA SRL | 55 m |
| SHADOW REAL ESTATE S.R.L. | 55 m |
| D&D FOUR ACE S.R.L. | 64 m |
| MILLENNIUM APARTMENTS SATU MARE S.R.L. inactiv | 64 m |
| CBAR CONSULTING ESTATE SATU MARE SRL inactiv | 104 m |
| CHIOREAN COMPANY SRL | 104 m |
| KATA MEDIA S.R.L. | 104 m |
| DR BARTHA LD S.R.L. | 105 m |
| DR BARTHA MEDICAL S.R.L. | 105 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Satu Mare
| 15385339 | PSIHO TEST SRL |
| 15385355 | OPTOMED SRL |
| 15385363 | SANMUN SRL |
| 16672040 | NEWMED SRL |
| 18156844 | DER ONCOMED SRL |
| 18208617 | SFÂNTUL ANTON SRL |
| 19250008 | PROFILAND MED SRL |
| 23461160 | MEDINT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25