LAURENVAN SRL
CUI 3625233 · J1992001118242
LAURENVAN SRL are CUI 3625233, nr. de înregistrare J1992001118242, înmatriculată pe 02.06.1992. Sediul social e în Municipiul Sighetu Marmaţiei, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 575.818 lei, profit net 26.103 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 576 mii lei · mediana 172 mii lei | 334% din mediană |
| Profit net | 26 mii lei · mediana 31 mii lei | 83% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.5% · mediana 23.7% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 576 mii lei · mediana 176 mii lei | 327% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 575.818 | 324.508 | 396.601 | 450.777 | 268.789 | 362.651 | 319.616 | 399.754 | 257.952 | 246.786 | 229.979 | 209.908 | 150.793 |
| Venituri totale | 575.818 | 324.508 | 396.601 | 450.777 | 268.789 | 362.660 | 319.621 | 399.855 | 257.952 | 246.786 | 229.979 | 209.908 | 158.177 |
| Cheltuieli totale | 544.743 | 291.641 | 344.376 | 399.231 | 256.483 | 329.053 | 324.687 | 329.355 | 218.014 | 217.310 | 219.431 | 207.857 | 187.760 |
| Profit / pierdere brută | 31.075 | 32.867 | 52.225 | 51.546 | 12.306 | 33.607 | -5.066 | 70.500 | 39.938 | 29.476 | 10.548 | 2.051 | -29.583 |
| Profit / pierdere netă | 26.103 | 29.622 | 48.259 | 47.038 | 9.618 | 29.980 | -8.262 | 62.505 | 32.200 | 22.072 | 4.143 | 1.723 | -29.616 |
| Active imobilizate | 215.419 | 215.419 | 201.599 | 78.621 | 74.024 | 44.808 | 34.931 | 35.623 | 26.999 | 30.450 | 33.668 | 33.199 | 39.767 |
| Active circulante | 106.100 | 198.132 | 112.882 | 158.968 | 109.229 | 109.718 | 83.856 | 125.953 | 54.902 | 20.941 | 33.056 | 30.142 | 39.669 |
| Stocuri | 31.368 | 152.813 | 81.877 | 100.684 | 87.648 | 43.567 | 35.428 | 30.672 | 47.863 | 11.756 | 26.231 | 28.441 | 35.492 |
| Creanțe | 16.512 | 42.228 | 0 | 8.746 | 11.623 | 6.819 | 1.675 | 22.148 | 5.578 | 4.233 | 2.692 | 870 | 1.461 |
| Casa și conturi la bănci | 58.220 | 3.091 | 31.005 | 49.538 | 9.958 | 59.332 | 46.753 | 73.133 | 1.461 | 4.952 | 4.133 | 831 | 2.716 |
| Cheltuieli în avans | 40.673 | 40.673 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 42.077 | 160.212 | 88.274 | 41.934 | 34.637 | 15.528 | 9.769 | 44.296 | 30.635 | 32.324 | 69.730 | 75.358 | 93.176 |
| Capitaluri proprii | 320.115 | 294.012 | 264.391 | 195.655 | 148.616 | 138.998 | 109.018 | 117.280 | 51.266 | 19.067 | -3.006 | -12.017 | -13.740 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | — | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.03.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAURENVAN SRL |
| Nr. reg. com. | J1992001118242 |
| EUID | ROONRC.J1992001118242 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-06-02 |
| Sediu social | Str. GH.SINCAI, 53, Mun. Sighetu Marmaţiei, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. GHEORGHE ŞINCAI, NR.53 |
| Telefon | 0262315909 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Maramureş
| 9495892 | CLINVET-SERV SRL |
| 10845983 | REDFOX MED SRL |
| 14313164 | VETERINARIA SRL |
| 15368370 | CLASMED SRL |
| 15600534 | BEST VET COMPANY SRL |
| 16454879 | ROXVET SRL |
| 16632569 | DIAGROVET SRL |
| 16636927 | VETSIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25