INIT 3 SYSTEMS SRL
CUI 36286940 · J2016001734132
INIT 3 SYSTEMS SRL are CUI 36286940, nr. de înregistrare J2016001734132, înmatriculată pe 07.07.2016. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 477.106 lei, profit net 360.123 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 477 mii lei · mediana 286 mii lei | 167% din mediană |
| Profit net | 360 mii lei · mediana 113 mii lei | 318% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 75.5% · mediana 45.2% | 167% din mediană |
| Cifră pe salariat | 239 mii lei · mediana 297 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 477.106 | 490.926 | 447.335 | 370.662 | 299.330 | 220.973 | 208.384 | 210.498 | 203.717 | 62.050 |
| Venituri totale | 477.106 | 490.926 | 447.335 | 376.527 | 299.334 | 282.943 | 208.384 | 210.498 | 203.766 | 62.050 |
| Cheltuieli totale | 108.998 | 127.271 | 138.973 | 74.600 | 71.719 | 106.406 | 48.899 | 57.479 | 43.712 | 10.163 |
| Profit / pierdere brută | 368.108 | 363.655 | 308.362 | 301.927 | 227.615 | 176.537 | 159.485 | 153.019 | 160.054 | 51.887 |
| Profit / pierdere netă | 360.123 | 355.827 | 304.559 | 292.528 | 219.713 | 169.006 | 153.234 | 146.704 | 153.943 | 50.025 |
| Active imobilizate | 5.638 | 10.360 | 26.193 | 61.603 | 94.688 | 130.539 | 58.448 | 77.415 | 92.000 | 579 |
| Active circulante | 765.971 | 786.840 | 688.032 | 330.003 | 438.504 | 280.995 | 338.786 | 252.342 | 213.160 | 50.947 |
| Stocuri | — | — | 369 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 717.710 | 756.005 | 669.785 | 307.182 | 2.946 | — | 92.409 | 91.379 | 98.203 | 11.253 |
| Casa și conturi la bănci | 48.261 | 30.835 | 17.878 | 22.821 | 435.558 | 280.995 | 246.377 | 160.963 | 114.957 | 39.694 |
| Datorii | 88.333 | 94.046 | 116.898 | 98.838 | 70.459 | 88.515 | 9.642 | 18.885 | 100.992 | 1.301 |
| Capitaluri proprii | 683.276 | 703.154 | 597.327 | 292.768 | 462.733 | 323.019 | 387.592 | 310.872 | 204.168 | 50.225 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.07.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 6220 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INIT 3 SYSTEMS SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001734132 |
| EUID | ROONRC.J2016001734132 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-07-07 |
| Sediu social | Str. Vasile Lupu, 29, (7 mp din Camera 1), Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. VASILE LUPU, NR.29, (7 MP DIN CAMERA 1) |
| Telefon | 0724375370 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIMIR RIDESHARING S.R.L. | aceeași clădire |
| CEZADINA MIXT S.R.L. | aceeași clădire |
| MONTANA PRESS SRL | 20 m |
| PROF LORELEY 13 S.R.L. | 28 m |
| SAINT GEORGE CREATIVE SRL | 59 m |
| ARCA PROJECT CONSTRUCT S.R.L. | 88 m |
| EM TRAVEL S.R.L. | 101 m |
| CURTEA BRÂNCOVENEASCĂ BIO SRL inactiv | 116 m |
| CURTEA BRÂNCOVENEASCĂ STIL NATURAL SRL inactiv | 116 m |
| CURTEA BRÂNCOVENEASCĂ STIL SĂNĂTOS SRL inactiv | 116 m |
| CURTEA ŢĂRĂNEASCĂ SRL inactiv | 116 m |
| CURTEA ȚĂRĂNEASCĂ STIL NATURAL SRL | 116 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6202 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 45091874 | ALIMIR RIDESHARING S.R.L. |
| 47019360 | SHARINGGOLE S.R.L. |
| 52640908 | MANEA I. DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25