CAR WASH RLG SRL
CUI 36320162 · J23/2907/2016
CAR WASH RLG SRL are CUI 36320162, nr. de înregistrare J23/2907/2016, înmatriculată pe 15.07.2016. Sediul social e în Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 222.781 lei, profit net 29.793 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 223 mii lei · mediana 199 mii lei | 112% din mediană |
| Profit net | 30 mii lei · mediana 3 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 13.4% · mediana 1.6% | 838% din mediană |
| Cifră pe salariat | 111 mii lei · mediana 224 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 222.781 | 197.339 | 158.536 | 148.654 | 105.101 | 87.283 | 90.630 | 53.479 | 51.789 | 10.825 |
| Venituri totale | 223.691 | 197.343 | 158.545 | 149.272 | 105.107 | 87.285 | 90.631 | 53.479 | 51.789 | 10.825 |
| Cheltuieli totale | 191.663 | 193.856 | 93.319 | 65.073 | 83.514 | 42.036 | 50.222 | 53.238 | 30.228 | 6.585 |
| Profit / pierdere brută | 32.028 | 3.487 | 65.226 | 84.199 | 21.593 | 45.249 | 40.409 | 241 | 21.561 | 4.240 |
| Profit / pierdere netă | 29.793 | 1.612 | 63.878 | 82.901 | 20.667 | 44.442 | 39.502 | -307 | 20.464 | 3.929 |
| Active imobilizate | 67.002 | 68.370 | 40.579 | 53.330 | 60.470 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 295.848 | 199.786 | 262.296 | 191.696 | 104.806 | 109.602 | 64.585 | 23.588 | 24.786 | 4.360 |
| Stocuri | 19.837 | 7.651 | 7.651 | 7.188 | 7.188 | 2.407 | 2.407 | 1.523 | — | — |
| Creanțe | 208.605 | 157.772 | 201.947 | 27.019 | 16.474 | 16.502 | 10.570 | 870 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 67.406 | 34.363 | 52.698 | 157.489 | 81.144 | 90.693 | 51.608 | 21.195 | 24.786 | 4.360 |
| Datorii | 99.697 | 34.796 | 31.127 | 37.156 | 40.306 | 5.299 | 4.724 | 3.228 | 4.082 | 231 |
| Capitaluri proprii | 263.153 | 233.360 | 271.748 | 207.870 | 124.970 | 104.303 | 59.861 | 20.360 | 20.704 | 4.129 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.07.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAR WASH RLG SRL |
| Nr. reg. com. | J23/2907/2016 |
| EUID | ROONRC.J23/2907/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-07-15 |
| Sediu social | Str. Traian, 22, Sat Afumaţi Com. Afumaţi, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT AFUMAŢI COM. AFUMAŢI, STR. TRAIAN, NR.22 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO AIRES FRUIT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIZEU LOGISTIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AMC CONSTRUCT INSTAL SRL | aceeași clădire |
| ARIANE WEALTH MANAGEMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BDHS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CEREALE ROM S.R.L. | aceeași clădire |
| CEREALE SRV S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEAN CARS LA ASUL S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISMAT COM SRL | aceeași clădire |
| D.E.S.C. EXIM PROD S.R.L. | aceeași clădire |
| D.E.S.C. GENERAL BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| D.E.S.C. OFFICE CEREAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08