DAYSYS HENDERSON GROUP SRL
CUI 36341840 · J12/2780/2016
DAYSYS HENDERSON GROUP SRL are CUI 36341840, nr. de înregistrare J12/2780/2016, înmatriculată pe 21.07.2016. Sediul social e în Sat Tăuţi, Comuna Floreşti, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2016. În 2025: cifră de afaceri 48.603 lei, pierdere netă 55.793 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 49 mii lei · mediana 254 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | -56 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -114.8% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.603 | 37.719 | 49.540 | 49.260 | 42.898 | 46.607 | 69.021 | 61.563 | 88.905 | 23.340 |
| Venituri totale | 48.657 | 37.729 | 49.540 | 49.260 | 42.898 | 46.607 | 69.021 | 62.263 | 88.905 | 23.340 |
| Cheltuieli totale | 101.477 | 58.472 | 154.936 | 103.010 | 105.033 | 98.381 | 67.024 | 103.772 | 126.029 | 33.401 |
| Profit / pierdere brută | -52.820 | -20.743 | -105.396 | -53.750 | -62.135 | -51.774 | 1.997 | -41.509 | -37.124 | -10.061 |
| Profit / pierdere netă | -55.793 | -20.743 | -105.740 | -54.243 | -62.563 | -52.179 | 1.307 | -42.132 | -38.013 | -10.528 |
| Active imobilizate | — | 3.500 | 10.750 | 18.000 | 25.250 | 32.500 | 39.750 | 47.000 | 54.250 | — |
| Active circulante | 546.497 | 492.556 | 454.802 | 402.724 | 345.924 | 300.045 | 256.145 | 192.756 | 131.930 | 24.123 |
| Stocuri | 1.311 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 32.921 | 31.911 | 31.354 | 21.853 | 17.705 | 14.738 | 10.831 | 21.705 | 20.128 | 2.242 |
| Casa și conturi la bănci | 512.265 | 460.645 | 423.448 | 380.871 | 328.219 | 285.307 | 245.314 | 171.051 | 111.802 | 21.881 |
| Datorii | 986.725 | 880.491 | 829.244 | 678.676 | 574.883 | 473.691 | 384.862 | 330.029 | 234.321 | 34.251 |
| Capitaluri proprii | -440.228 | -384.435 | -363.692 | -257.952 | -203.709 | -141.146 | -88.967 | -90.273 | -48.141 | -10.128 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.07.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 2016 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAYSYS HENDERSON GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2780/2016 |
| EUID | ROONRC.J12/2780/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-07-21 |
| Sediu social | TĂUŢI, 95 C, Sat Tăuţi Com. Floreşti, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT TĂUŢI COM. FLOREŞTI, TĂUŢI, NR.95 C |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2016 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Cluj
| 11456496 | GLUE CHIM PROD SRL |
| 32236299 | B'FOR INVEST GROUP SRL |
| 49494527 | VUV COMPANY S.R.L. |
| 53025839 | CALIBRA PLASTECH S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25