FLAVIADA ELACOM SRL
CUI 36375303 · J2016000365366
FLAVIADA ELACOM SRL are CUI 36375303, nr. de înregistrare J2016000365366, înmatriculată pe 29.07.2016. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4721. În 2025: cifră de afaceri 643.519 lei, pierdere netă 20.058 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 644 mii lei · mediana 199 mii lei | 324% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -3.1% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 644 mii lei · mediana 224 mii lei | 288% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 643.519 | 251.093 | 309.055 | 297.858 | 101.865 | 223.171 | 292.699 | 54.724 | 26.762 | 200 |
| Venituri totale | 643.519 | 251.093 | 309.055 | 297.858 | 101.865 | 223.171 | 292.699 | 54.724 | 26.762 | 200 |
| Cheltuieli totale | 651.070 | 312.045 | 292.311 | 224.375 | 127.685 | 203.648 | 258.053 | 94.715 | 41.201 | 174 |
| Profit / pierdere brută | -7.551 | -60.952 | 16.744 | 73.483 | -25.820 | 19.523 | 34.646 | -39.991 | -14.439 | 26 |
| Profit / pierdere netă | -20.058 | -63.464 | 13.653 | 69.610 | -28.159 | 17.291 | 31.147 | -42.963 | -15.009 | 20 |
| Active circulante | 81.235 | 260.313 | 180.258 | 50.988 | 33.980 | 13.615 | 18.594 | 97.229 | 42.615 | 14.179 |
| Stocuri | 58.638 | 249.351 | 173.428 | 27.891 | 27.610 | 7.186 | 16.080 | 91.288 | 38.793 | 13.779 |
| Creanțe | 0 | 8.352 | — | 0 | 200 | 340 | 228 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.597 | 2.610 | 6.830 | 23.097 | 6.170 | 6.089 | 2.286 | 5.941 | 3.822 | 400 |
| Datorii | 39.703 | 278.107 | 134.587 | 18.970 | 71.572 | 23.048 | 45.319 | 155.101 | 57.404 | 13.959 |
| Capitaluri proprii | 41.532 | -17.794 | 45.671 | 32.018 | -37.592 | -9.433 | -26.725 | -57.872 | -14.789 | 220 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 4721 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FLAVIADA ELACOM SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000365366 |
| EUID | ROONRC.J2016000365366 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-07-29 |
| Sediu social | Str. Spitalului, 14, camera nr. 1, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. SPITALULUI, NR.14, CAMERA NR. 1, BL.B1, SC.A, AP.7 |
| Telefon | 0757177045 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EMERICONS DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| IORGU-NIK TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| PAD INTEGRAL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANILEDA SRL inactiv | 36 m |
| PEPILI NAVARO SRL | 36 m |
| PRESTIGE ENERGY SERVICES S.R.L. | 36 m |
| APIS CENT SRL | 42 m |
| BIAMAD BLUE SRL | 42 m |
| IVALEX TAXI SRL | 42 m |
| KASANDRA IMPEX SRL | 42 m |
| LAURA & BOGDAN COM SRL | 42 m |
| TIFAM SRL | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4781 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25