JAGADAN LUC S.R.L.
CUI 36378407 · J15/803/2016
JAGADAN LUC S.R.L. are CUI 36378407, nr. de înregistrare J15/803/2016, înmatriculată pe 01.08.2016. Sediul social e în Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2361. În 2025: cifră de afaceri 50.800 lei, pierdere netă 85.049 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 254 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | -85 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -167.4% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 51 mii lei · mediana 162 mii lei | 31% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.800 | 229.150 | 130.484 | 173.500 | 40.549 | 159.288 | 61.612 | 82.682 | 133.138 | 26.525 |
| Venituri totale | 50.800 | 229.150 | 130.484 | 173.500 | 40.549 | 159.288 | 61.612 | 82.682 | 133.138 | 26.525 |
| Cheltuieli totale | 135.402 | 139.048 | 121.398 | 89.635 | 37.500 | 86.721 | 35.597 | 38.913 | 37.997 | 13.406 |
| Profit / pierdere brută | -84.602 | 90.102 | 9.086 | 83.865 | 3.049 | 72.567 | 26.015 | 43.769 | 95.141 | 13.119 |
| Profit / pierdere netă | -85.049 | 87.856 | 7.912 | 82.459 | 1.995 | 71.032 | 25.398 | 42.942 | 93.809 | 12.725 |
| Active imobilizate | 1.975 | 4.547 | 2.031 | 3.930 | 974 | 1.482 | 1.990 | 2.498 | 3.007 | 288 |
| Active circulante | 42.017 | 167.634 | 187.934 | 220.269 | 250.493 | 253.393 | 177.507 | 150.387 | 105.689 | 14.547 |
| Stocuri | 4.738 | 4.738 | 4.738 | 4.738 | 19.176 | 13.074 | 2.338 | — | — | — |
| Creanțe | 13.801 | 67.459 | 34.449 | 17.165 | 18.948 | 36.620 | 27.235 | 22.270 | 3.038 | 4.300 |
| Casa și conturi la bănci | 23.478 | 95.437 | 148.747 | 198.366 | 212.369 | 203.699 | 147.934 | 128.117 | 102.651 | 10.247 |
| Datorii | 6.763 | 33.904 | 24.744 | 9.140 | 3.366 | 8.769 | 4.423 | 3.209 | 1.962 | 1.910 |
| Capitaluri proprii | 37.229 | 138.277 | 165.221 | 215.059 | 248.101 | 246.106 | 175.074 | 149.676 | 106.734 | 12.925 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.08.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 2361 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JAGADAN LUC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J15/803/2016 |
| EUID | ROONRC.J15/803/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-08-01 |
| Sediu social | Aleea Sinaia, 131, Sat Doiceşti Com. Doiceşti, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DOICEŞTI COM. DOICEŞTI, ALEEA SINAIA, NR.131 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 23 TAG IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| 24 FRAMES S.R.L. | aceeași clădire |
| ARMADVI TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUCUROIU CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUDIU CHIOVEANU PHOTOGRAPHY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CROMEX TRADING SRL | aceeași clădire |
| DAV-AL SRL | aceeași clădire |
| DELTA ASM S.R.L. | aceeași clădire |
| EVALUC EXPERT PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| LUCALI CONT SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MHC WATER POWER S.A. | aceeași clădire |
| MISS ALIZZE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2361 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Dâmboviţa
| 895267 | RUS IMPEX SRL |
| 897209 | FLAVIUS SRL |
| 912210 | SANDYCKS SRL |
| 6580810 | LISA PROD S.R.L. |
| 11127655 | ANNADI SRL |
| 16201094 | HERCON SISTEM SRL |
| 16900718 | SAMACRIS PROD SRL |
| 17299765 | BUCEGI BETON COMPANY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25