STRADEROM GROUP SRL
CUI 36397662 · J2016000704015
STRADEROM GROUP SRL are CUI 36397662, nr. de înregistrare J2016000704015, înmatriculată pe 05.08.2016. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4211. În 2025: cifră de afaceri 2.373.573 lei, profit net 8.218 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,4 mil lei · mediana 221 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 19 mii lei | 44% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 9.3% | 3% din mediană |
| Cifră pe salariat | 791 mii lei · mediana 141 mii lei | 560% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.373.573 | 2.212.122 | 255.392 | 149.658 | 225.421 | 299.827 | 122.250 | — | 195.015 | 11.398 |
| Venituri totale | 2.414.098 | 2.212.122 | 255.392 | 149.658 | 225.421 | 299.827 | 122.250 | 0 | 195.015 | 11.398 |
| Cheltuieli totale | 2.389.528 | 570.249 | 58.042 | 651 | 69.092 | 40.576 | 6.412 | 4.076 | 14.291 | 15.803 |
| Profit / pierdere brută | 24.570 | 1.641.873 | 197.350 | 149.007 | 156.329 | 259.251 | 115.838 | -4.076 | 180.724 | -4.405 |
| Profit / pierdere netă | 8.218 | 1.581.716 | 194.847 | 145.716 | 153.255 | 256.252 | 112.171 | -4.076 | 174.809 | -4.633 |
| Active imobilizate | 252.280 | 85.643 | 578 | 578 | 578 | 578 | 578 | 578 | 578 | 578 |
| Active circulante | 980.057 | 1.680.552 | 247.683 | 247.648 | 705.047 | 552.726 | 286.098 | 166.842 | 174.604 | 11.764 |
| Stocuri | 3.965 | — | 8.000 | 8.000 | 8.000 | 8.000 | — | — | — | — |
| Creanțe | 953.167 | 908.235 | 209.769 | 137.270 | 107.684 | 222.472 | 73.110 | -4.854 | 40.288 | 11.398 |
| Casa și conturi la bănci | 22.925 | 772.317 | 29.914 | 102.378 | 589.363 | 322.254 | 212.988 | 171.696 | 134.316 | 366 |
| Datorii | 1.223.409 | 182.446 | 38.869 | 39.281 | 17.646 | 18.580 | 8.205 | 1.120 | 4.806 | 16.775 |
| Capitaluri proprii | 8.928 | 1.583.749 | 209.392 | 208.945 | 687.979 | 534.724 | 278.471 | 166.300 | 170.376 | -4.433 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.08.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 4211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STRADEROM GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000704015 |
| EUID | ROONRC.J2016000704015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-08-05 |
| Sediu social | Str. Nazareth Illit, 10, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. NAZARETH ILLIT, NR.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ENERGY GUARD S.R.L. | aceeași clădire |
| GUARDRAIL SECURITY S.R.L. | aceeași clădire |
| GUARDRAIL SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| STRADEROM EXPRES SRL | aceeași clădire |
| STRADEROM INVEST SRL | aceeași clădire |
| STRADEROM PARAPET SRL | aceeași clădire |
| TOP SINCRON S.R.L. | aceeași clădire |
| DALY'S FLOWERS S.R.L. | 44 m |
| FLOREA INSTALAȚII S.R.L. inactiv | 44 m |
| GUTES LEBEN S.R.L. | 44 m |
| LA MIHAELA S.R.L. inactiv | 44 m |
| SC RONDANINI SRL | 44 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4211 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25