OXYGEN FREE STYLE SRL
CUI 36459668 · J2016002394359
OXYGEN FREE STYLE SRL are CUI 36459668, nr. de înregistrare J2016002394359, înmatriculată pe 25.08.2016. Sediul social e în Municipiul Lugoj, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 130.750 lei, profit net 22.743 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 131 mii lei · mediana 188 mii lei | 70% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 26 mii lei | 89% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.4% · mediana 15.2% | 114% din mediană |
| Cifră pe salariat | 131 mii lei · mediana 127 mii lei | 103% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 130.750 | 120.900 | 211.448 | 122.200 | 78.200 | 16.741 | 32.671 | — | 221 | 1.617 |
| Venituri totale | 130.750 | 120.900 | 211.448 | 134.737 | 78.200 | 16.741 | 32.671 | 0 | 221 | 1.617 |
| Cheltuieli totale | 106.763 | 97.693 | 60.932 | 73.125 | 20.807 | 14.134 | 57.027 | — | 2.285 | 4.854 |
| Profit / pierdere brută | 23.987 | 23.207 | 150.516 | 61.612 | 57.393 | 2.607 | -24.356 | 0 | -2.064 | -3.237 |
| Profit / pierdere netă | 22.743 | 22.179 | 148.613 | 60.730 | 57.278 | 2.510 | -24.686 | 0 | -2.071 | -3.286 |
| Active imobilizate | 98.489 | 91.146 | 122.396 | — | 1.117 | 1.906 | 2.695 | — | — | 2.040 |
| Active circulante | 38.490 | 62.792 | 30.143 | 63.881 | 35.493 | 6.386 | 4.855 | 3.536 | 3.536 | 4.964 |
| Stocuri | 719 | 719 | 718 | 1.194 | 1.194 | 1.642 | 1.642 | 3.536 | 3.536 | 3.669 |
| Creanțe | 16.000 | 12.000 | 11.400 | 4.000 | 9.100 | — | 90 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.771 | 50.073 | 18.025 | 58.687 | 25.199 | 4.744 | 3.123 | — | — | 1.295 |
| Datorii | 9.804 | 4.506 | 3.686 | 2.911 | 6.665 | 35.625 | 37.393 | 8.693 | 8.693 | 10.090 |
| Capitaluri proprii | 127.175 | 149.432 | 148.853 | 60.970 | 29.945 | -27.333 | -29.843 | -5.157 | -5.157 | -3.086 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.08.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Lugoj |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OXYGEN FREE STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2016002394359 |
| EUID | ROONRC.J2016002394359 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-08-25 |
| Sediu social | Str. Liviu Rebreanu, 27, Mun. Lugoj, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. LIVIU REBREANU, NR.27 |
| Telefon | 0766286589 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SILAGI BAU S.R.L. | aceeași clădire |
| JAC & SOR 95 SRL inactiv | 49 m |
| AM INTERGAST SRL inactiv | 86 m |
| M.C.M. TOTAL DESIGN S.R.L. | 106 m |
| MICA SHOES DESIGN S.R.L. | 106 m |
| MURA DESIGN MCA S.R.L. | 106 m |
| MURHAMIR CORPORATION SRL | 106 m |
| G & F IMPORT - EXPORT MATERIALE CONSTRUCTII SRL inactiv | 111 m |
| MS - POWER INFORMATION SRL | 111 m |
| ONE PROD TES S.R.L. | 113 m |
| MILAGO STUDIO S.R.L. | 131 m |
| DSA NATASHA MOTORS S.R.L. | 150 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 8299 | 2025 |
| 7490 | 2023 – 2024 |
| 6820 | 2018 – 2022 |
| 7490 | 2016 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Timiş
| 1803350 | C & M SRL |
| 1823757 | SAFETY SERVICE SRL |
| 1826451 | HARDA TM S.R.L. |
| 1848166 | A.F.G. CONSULTING SRL |
| 2488316 | TAN TIM SRL |
| 2801994 | PARTENERII SRL |
| 3687848 | CORASAN SRL |
| 3982791 | HECTOR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08