B.P. DENTAL OFFICE SRL
CUI 36465635 · J2016011389409
B.P. DENTAL OFFICE SRL are CUI 36465635, nr. de înregistrare J2016011389409, înmatriculată pe 26.08.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 2.040.884 lei, profit net 451.782 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,0 mil lei · mediana 220 mii lei | 929% din mediană |
| Profit net | 452 mii lei · mediana 40 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 22.1% · mediana 22.2% | 100% din mediană |
| Cifră pe salariat | 340 mii lei · mediana 202 mii lei | 168% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.040.884 | 1.677.657 | 1.473.925 | 1.393.447 | 1.489.718 | 1.135.340 | 1.299.591 | 1.020.238 | 582.341 | 5.825 |
| Venituri totale | 2.042.334 | 1.690.310 | 1.473.977 | 1.393.448 | 1.489.719 | 1.135.340 | 1.309.689 | 1.020.238 | 582.341 | 5.825 |
| Cheltuieli totale | 1.498.736 | 1.089.206 | 985.199 | 884.644 | 914.703 | 712.026 | 796.706 | 638.339 | 367.764 | 14.683 |
| Profit / pierdere brută | 543.598 | 601.104 | 488.778 | 508.804 | 575.016 | 423.314 | 512.983 | 381.899 | 214.577 | -8.858 |
| Profit / pierdere netă | 451.782 | 550.394 | 476.965 | 494.869 | 560.628 | 412.728 | 499.987 | 371.696 | 208.754 | -8.916 |
| Active imobilizate | 271.232 | 70.027 | 42.805 | 50.431 | 63.210 | 56.787 | 63.327 | 75.799 | 27.536 | — |
| Active circulante | 472.708 | 595.117 | 676.472 | 476.411 | 527.512 | 362.607 | 451.544 | 326.351 | 201.691 | 2.328 |
| Stocuri | 374 | 7.403 | 7.597 | 4 | 1.350 | — | 62 | 5.400 | 1.199 | 180 |
| Creanțe | 407.947 | 519.390 | 650.390 | 453.149 | 513.543 | 348.827 | 446.627 | 185.580 | 402 | — |
| Casa și conturi la bănci | 64.387 | 68.324 | 18.485 | 23.258 | 12.619 | 13.780 | 4.855 | 135.371 | 200.090 | 2.148 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 1.868 | 3.850 | — | — |
| Datorii | 291.557 | 113.543 | 242.070 | 31.732 | 29.854 | 6.426 | 16.512 | 33.266 | 29.189 | 11.044 |
| Capitaluri proprii | 452.383 | 551.601 | 477.207 | 495.110 | 560.868 | 412.968 | 500.227 | 372.734 | 200.038 | -8.716 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.08.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | B.P. DENTAL OFFICE SRL |
| Nr. reg. com. | J2016011389409 |
| EUID | ROONRC.J2016011389409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-08-26 |
| Sediu social | Şos. Berceni, 6-8, PARTER. (CLUBUL IN SUPRAFATA DE 157.03 MP), Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS BERCENI, NR.6-8, PARTER. (CLUBUL IN SUPRAFATA DE 157.03 MP) |
| Telefon | 0723300068 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXANA & MARIAELSA S.R.L. | aceeași clădire |
| AMIRIS MED SRL | aceeași clădire |
| ARCADA H CONSTRUCT 2000 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTIZANAL CONCEPT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AXES CONCEPT IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BARABAS AUTO SERV S.R.L. | aceeași clădire |
| BE & BE PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| BIT 2 BIT COMMUNICATION SRL | aceeași clădire |
| BM CAR SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| BREEZE CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| CALORIS GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| COFFEE SHOP SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25