CENTRUL BLUE IRIS MED S.R.L.
CUI 36470518 · J2016000416363
CENTRUL BLUE IRIS MED S.R.L. are CUI 36470518, nr. de înregistrare J2016000416363, înmatriculată pe 29.08.2016. Sediul social e în Sat Frecăţei, Comuna Frecăţei, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 3.362 lei, profit net 4.990 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3 mii lei · mediana 220 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 40 mii lei | 12% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 148.4% · mediana 22.2% | 668% din mediană |
| Cifră pe salariat | 3 mii lei · mediana 202 mii lei | 2% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.362 | 38.090 | 40.511 | — |
| Venituri totale | 86.281 | 55.898 | 46.224 | 7.060 |
| Cheltuieli totale | 80.452 | 55.766 | 19.574 | 7.060 |
| Profit / pierdere brută | 5.829 | 132 | 26.650 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 4.990 | 112 | 22.812 | 0 |
| Active imobilizate | 19.982 | 24.774 | 23.178 | — |
| Active circulante | 119.823 | 121.427 | 160.471 | 166.446 |
| Stocuri | — | 15.357 | 15.352 | 14.123 |
| Creanțe | — | 1.806 | 19.438 | 10.000 |
| Casa și conturi la bănci | 119.823 | 104.264 | 125.681 | 142.323 |
| Datorii | 243 | 2.952 | 0 | 0 |
| Venituri în avans | 134.219 | 142.896 | 160.637 | 166.246 |
| Capitaluri proprii | 5.343 | 353 | 23.012 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.08.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CENTRUL BLUE IRIS MED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000416363 |
| EUID | ROONRC.J2016000416363 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-08-29 |
| Sediu social | Str. Narciselor, 7, camera nr. 3, Sat Frecăţei Com. Frecăţei, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, SAT FRECĂŢEI COM. FRECĂŢEI, STR. NARCISELOR, NR.7, CAMERA NR. 3 |
| Telefon | 0758903576 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FUCSHIA MODE SRL | aceeași clădire |
| BIAVIS EXPRES SRL inactiv | 160 m |
| CLEAN ECOSERV SRL inactiv | 160 m |
| NAD-AYLATAN S.R.L. | 160 m |
| PREVIL TRANS SRL | 160 m |
| SOLAR BUILD & AGRO SRL inactiv | 160 m |
| TĂNĂJALĂ TAXI GOLD S.R.L. | 160 m |
| VICATY COM SRL | 160 m |
| CERMAD COMBUST S.R.L. | 614 m |
| ALMIGEO BAR SRL inactiv | 760 m |
| MIŞU ŞI CUŢA SRL | 760 m |
| VALI DEVELOPMENT PATRA S.R.L. inactiv | 774 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-11-08