G&G DRIVE & DELIVERY SRL
CUI 36581990 · J2016000458257
G&G DRIVE & DELIVERY SRL are CUI 36581990, nr. de înregistrare J2016000458257, înmatriculată pe 29.09.2016. Sediul social e în Loc. Strehaia, Oraş Strehaia, jud. Mehedinţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 1.907.184 lei, profit net 314.432 lei, 8 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 158 mii lei | de 12× mediana |
| Profit net | 314 mii lei · mediana 5 mii lei | de 60× mediana |
| Salariați | 8 · mediana 1 | 800% din mediană |
| Marjă netă | 16.5% · mediana 3.2% | 516% din mediană |
| Cifră pe salariat | 238 mii lei · mediana 175 mii lei | 136% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.907.184 | 1.783.306 | 1.375.487 | 1.222.135 | 1.314.149 | 853.525 | 629.050 | 408.368 | 191.664 | 21.313 |
| Venituri totale | 1.907.187 | 1.783.328 | 1.375.487 | 1.235.940 | 1.314.149 | 876.706 | 629.050 | 412.665 | 191.768 | 21.362 |
| Cheltuieli totale | 1.539.456 | 1.284.051 | 1.034.746 | 857.738 | 576.329 | 302.870 | 438.664 | 235.169 | 103.866 | 7.358 |
| Profit / pierdere brută | 367.731 | 499.277 | 340.741 | 378.202 | 737.820 | 573.836 | 190.386 | 177.496 | 87.902 | 14.004 |
| Profit / pierdere netă | 314.432 | 446.774 | 329.862 | 368.530 | 727.511 | 565.627 | 184.095 | 173.369 | 85.179 | 13.363 |
| Active imobilizate | — | — | — | 1.549 | 12.194 | 19.090 | 15.496 | 27.438 | — | — |
| Active circulante | 823.809 | 745.199 | 660.457 | 644.637 | 970.245 | 1.138.649 | 427.446 | 287.563 | 116.802 | 18.581 |
| Stocuri | 125 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 745.320 | 686.216 | 646.494 | 539.297 | 580.573 | 162.797 | 112.605 | 114.137 | 29.395 | 12.679 |
| Casa și conturi la bănci | 78.364 | 58.983 | 13.963 | 105.340 | 389.672 | 975.852 | 314.841 | 173.426 | 87.407 | 5.902 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 70 | — | — |
| Datorii | 509.137 | 298.185 | 330.355 | 277.416 | 254.688 | 254.408 | 85.239 | 141.462 | 31.383 | 5.018 |
| Capitaluri proprii | 314.672 | 447.014 | 330.102 | 368.770 | 727.751 | 903.331 | 357.703 | 173.609 | 85.419 | 13.563 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 8 | 8 | 10 | 10 | 8 | 10 | 7 | 3 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.09.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Strehaia |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | G&G DRIVE & DELIVERY SRL |
| Nr. reg. com. | J2016000458257 |
| EUID | ROONRC.J2016000458257 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-09-29 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 26, camera 1, Orş. Strehaia, MEHEDINŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. STREHAIA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.26, CAMERA 1, ET.PARTER |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEAUTY NICE CLAW & BARONU SRL inactiv | 74 m |
| SACRIS COM SRL inactiv | 108 m |
| COM BURICEA SRL | 119 m |
| MIHDARYANDY SRL | 119 m |
| VÎLCENII PROD SRL | 119 m |
| ALBEI GABRIEL TRANS S.R.L. | 126 m |
| STAR AUTO STREHAIA S.R.L. inactiv | 126 m |
| ALEXANDER FIRE S.R.L. | 230 m |
| RUSU VET CARE S.R.L. | 258 m |
| BLESSED N'WEALTHY S.R.L. | 371 m |
| ELEONORA COMPUTERS SRL | 371 m |
| EURO MOND SRL inactiv | 371 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5320 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Mehedinţi
| 15278278 | COJO SERVICII SRL |
| 15823382 | NYBO NEW STYLE SRL |
| 25414520 | DAMITO SRL |
| 27971404 | BĂDI EXPRESS SRL |
| 28023470 | SIMCRILAS SRL |
| 28073061 | TRAVALCO SRL |
| 28273671 | DRIADENIC 73 SRL |
| 32043506 | EDY ANGELO VELOCE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25