ZUZA QUALITY PREST SRL
CUI 36680684 · J2016002938353
ZUZA QUALITY PREST SRL are CUI 36680684, nr. de înregistrare J2016002938353, înmatriculată pe 27.10.2016. Sediul social e în Municipiul Lugoj, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 137.720 lei, profit net 43.419 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-21 | SCOALA GIMNAZIALA BOLDUR | Servicii de consultanta privind sistemel | 11 mii lei |
| 2024-06-19 | SCOALA GIMNAZIALA RACOVITA | Servicii de consultanta privind sistemel | 11 mii lei |
| 2024-05-13 | COMUNA CURTEA (PRIMARIA COMUNEI CURTEA JUD. TI | Servicii de consultanta in domeniul achi | 30 mii lei |
| 2024-04-22 | COMUNA CURTEA (PRIMARIA COMUNEI CURTEA JUD. TI | Servicii de consultanta in domeniul achi | 45 mii lei |
| 2023-10-02 | COMUNA GLIMBOCA | Servicii de expertiza (Rev.2) | 5 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 138 mii lei · mediana 172 mii lei | 80% din mediană |
| Profit net | 43 mii lei · mediana 31 mii lei | 138% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31.5% · mediana 23.7% | 133% din mediană |
| Cifră pe salariat | 138 mii lei · mediana 176 mii lei | 78% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 137.720 | 83.500 | 90.603 | 29.850 | 13.500 | 51.900 | — | 17.400 | 35.800 |
| Venituri totale | 137.721 | 83.500 | 90.603 | 29.850 | 13.501 | 51.900 | 0 | 17.400 | 35.800 |
| Cheltuieli totale | 86.015 | 57.838 | 95.655 | 13.558 | 10.731 | 2.747 | — | 2.179 | 37.090 |
| Profit / pierdere brută | 51.706 | 25.662 | -5.052 | 16.292 | 2.770 | 49.153 | 0 | 15.221 | -1.290 |
| Profit / pierdere netă | 43.419 | 21.203 | -5.052 | 15.441 | 2.373 | 47.705 | 0 | 14.699 | -1.870 |
| Active circulante | 43.857 | 28.815 | 6.019 | 79.127 | 69.191 | 69.734 | 18.105 | 18.105 | 2.884 |
| Stocuri | — | — | — | — | 15 | — | — | — | — |
| Creanțe | 19.965 | 24.300 | 300 | 300 | 10.500 | 54.150 | 2.250 | 2.250 | 2.250 |
| Casa și conturi la bănci | 23.892 | 4.515 | 5.719 | 78.827 | 58.676 | 15.584 | 15.855 | 15.855 | 634 |
| Datorii | 5.290 | 12.464 | 10.871 | 578 | 6.083 | 9.000 | 5.076 | 5.076 | 4.554 |
| Capitaluri proprii | 38.567 | 16.351 | -4.852 | 78.549 | 63.108 | 60.734 | 13.029 | 13.029 | -1.670 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.10.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Lugoj |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ZUZA QUALITY PREST SRL |
| Nr. reg. com. | J2016002938353 |
| EUID | ROONRC.J2016002938353 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-10-27 |
| Sediu social | Str. Ana Ipătescu, 6, Mun. Lugoj, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. LUGOJ, STR. ANA IPĂTESCU, NR.6 |
| Telefon | 0726116016 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EUGEN - ADY SRL inactiv | aceeași clădire |
| COMAN INSTAL CONSTRUCT SRL | 58 m |
| KARTIER BISTRO S.R.L. | 58 m |
| L VATAMANU SRL | 71 m |
| A.D. PRO - GARAGE SRL | 73 m |
| MARKET BROTHER'S LUGOJ S.R.L. | 81 m |
| GO TOUR SRL inactiv | 95 m |
| B & O BOC SRL | 109 m |
| BYALIN SURPRIZE S.R.L. | 109 m |
| PITBULL SYSTEM SERVICE SRL inactiv | 109 m |
| PRALEANATY CONSTRUCT SRL inactiv | 109 m |
| TINA FOR BEAUTY STYLING S.R.L. | 109 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25