CPCIF SRL
CUI 36693579 · J22/2367/2016
CPCIF SRL are CUI 36693579, nr. de înregistrare J22/2367/2016, înmatriculată pe 01.11.2016. Sediul social e în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 489.700 lei, profit net 334.119 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 490 mii lei · mediana 172 mii lei | 284% din mediană |
| Profit net | 334 mii lei · mediana 31 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 68.2% · mediana 23.7% | 288% din mediană |
| Cifră pe salariat | 490 mii lei · mediana 176 mii lei | 278% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 489.700 | 276.700 | 412.396 | 350.670 | 724.176 | 426.200 | 229.070 | 98.860 | 74.500 | 56.040 |
| Venituri totale | 489.850 | 287.641 | 412.409 | 350.686 | 724.178 | 426.201 | 229.070 | 98.860 | 74.500 | 56.040 |
| Cheltuieli totale | 147.028 | 170.089 | 70.972 | 34.166 | 31.867 | 2.743 | 2.358 | 1.488 | 4.031 | 360 |
| Profit / pierdere brută | 342.822 | 117.552 | 341.437 | 316.520 | 692.311 | 423.458 | 226.712 | 97.372 | 70.469 | 55.680 |
| Profit / pierdere netă | 334.119 | 114.677 | 337.313 | 309.754 | 670.586 | 410.672 | 219.840 | 94.407 | 68.234 | 53.999 |
| Active imobilizate | 106.472 | 132.910 | 13.553 | 17.797 | 2.913 | — | — | — | — | 1.151 |
| Active circulante | 381.466 | 206.193 | 1.039.967 | 869.066 | 992.962 | 857.929 | 440.499 | 221.429 | 123.632 | 54.729 |
| Creanțe | 219.529 | 142.794 | 957.455 | 556.687 | 367.500 | 482.295 | 229.495 | 44.645 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 161.937 | 63.399 | 82.512 | 312.379 | 625.462 | 375.634 | 211.004 | 176.784 | 123.632 | 54.729 |
| Cheltuieli în avans | 911 | 1.187 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 154.490 | 225.373 | 62.857 | 16.664 | 72.272 | 10.576 | 3.819 | 4.589 | 1.199 | 1.681 |
| Capitaluri proprii | 334.359 | 114.917 | 990.663 | 870.199 | 923.603 | 847.353 | 436.680 | 216.840 | 122.433 | 54.199 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.11.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CPCIF SRL |
| Nr. reg. com. | J22/2367/2016 |
| EUID | ROONRC.J22/2367/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-11-01 |
| Sediu social | Str. Debarcaderului, 49, camera 5, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, SAT VALEA ADÂNCĂ COM. MIROSLAVA, STR. DEBARCADERULUI, NR.49, CAMERA 5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIPSR S.R.L. | aceeași clădire |
| ALDA TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIDA ASIG SRL | aceeași clădire |
| ALL IN BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALL SAVE ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| ARICAT HOLDING INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AYANNA BREEZE SRL | aceeași clădire |
| BEROPAJOT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BORGER CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DDD ECO SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| DMA CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| E-DEV INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Iaşi
| 1935424 | BRUTIM CONS SRL |
| 1964462 | PROCM SRL |
| 1967310 | COMPANIA G.A.T. SRL |
| 1968200 | 21 SRL |
| 1969770 | GAUSS SRL |
| 1972074 | POPA MOLDOMILEN 2002 SNC |
| 1976220 | ICAR SRL |
| 1977519 | PROCONEX-CON SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25