INNOVATIONS INSTALL S.R.L.
CUI 36716460 · J2016000459214
INNOVATIONS INSTALL S.R.L. are CUI 36716460, nr. de înregistrare J2016000459214, înmatriculată pe 07.11.2016. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 204.800 lei, profit net 63.982 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 205 mii lei · mediana 172 mii lei | 119% din mediană |
| Profit net | 64 mii lei · mediana 31 mii lei | 203% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 31.2% · mediana 23.7% | 132% din mediană |
| Cifră pe salariat | 205 mii lei · mediana 176 mii lei | 116% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 204.800 | 186.950 | 218.100 | 153.900 | 237.350 | 210.100 | 185.850 | 128.500 | 80.510 | 2.300 |
| Venituri totale | 211.553 | 186.950 | 243.795 | 155.025 | 237.350 | 210.100 | 185.850 | 128.500 | 80.510 | 2.300 |
| Cheltuieli totale | 145.823 | 157.204 | 134.189 | 96.697 | 74.055 | 70.051 | 83.309 | 34.782 | 27.163 | 336 |
| Profit / pierdere brută | 65.730 | 29.746 | 109.606 | 58.328 | 163.295 | 140.049 | 102.541 | 93.718 | 53.347 | 1.964 |
| Profit / pierdere netă | 63.982 | 27.970 | 107.715 | 56.866 | 161.558 | 137.940 | 100.682 | 91.914 | 51.488 | 1.895 |
| Active imobilizate | 126.642 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 214.345 | 161.814 | 135.782 | 72.215 | 298.472 | 139.223 | 101.301 | 94.504 | 61.560 | 2.164 |
| Stocuri | — | 36 | 36 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 163.427 | 119.678 | 65.019 | 10.900 | 22.014 | — | 2.700 | 2.400 | 58.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 50.918 | 42.100 | 70.727 | 61.315 | 276.458 | 139.223 | 98.601 | 92.104 | 3.060 | 2.164 |
| Datorii | 119.714 | 4.523 | 6.461 | 15.109 | 717 | 3.026 | 2.362 | 2.390 | 7.977 | 69 |
| Capitaluri proprii | 221.273 | 157.291 | 129.321 | 57.106 | 297.755 | 136.197 | 98.939 | 92.114 | 53.583 | 2.095 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INNOVATIONS INSTALL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2016000459214 |
| EUID | ROONRC.J2016000459214 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-11-07 |
| Sediu social | Str. Constructorilor, 1, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. CONSTRUCTORILOR, NR.1, BL.1A, SC.A, ET.3, AP.13 |
| Telefon | 0741297878 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANAILIL MAR IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVID VENDING S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL CONCEPT WEB S.R.L. | aceeași clădire |
| ILIE A.C. CONSULTING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SMART LIGHT SPOT S.R.L. | aceeași clădire |
| SOUTH CALLING S.R.L. | aceeași clădire |
| A1 COMPUTING SRL | 104 m |
| AGRO CRIST-ALEX SRL | 104 m |
| AGRO FRUCT RADU S.R.L. | 104 m |
| AGRO-GARDEN ONLINE S.R.L. inactiv | 104 m |
| ALEXFREDY TOTAL CONSTRUCT SRL inactiv | 104 m |
| ALINFLOR PROD SRL | 104 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Ialomiţa
| 2071350 | GEOTEST SRL |
| 2088476 | ELIAX-PROIECT SRL |
| 3262847 | ROBOTRON GENERAL SERVICE SRL |
| 6672183 | GEO 7 SRL |
| 7375440 | ACVA IMPEX SRL |
| 8107240 | PUCHI ELECTRO SRL |
| 8965473 | PROCIVIL SRL |
| 9439680 | ENCRIS PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25