ACTIV CONTROL CONF S.R.L.
CUI 36734636 · J3/1881/2016 · radiată
ACTIV CONTROL CONF S.R.L. are CUI 36734636, nr. de înregistrare J3/1881/2016, înmatriculată pe 11.11.2016. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7490. În 2023: cifră de afaceri 105.411 lei, profit net 19.439 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 105 mii lei · mediana 124 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 17 mii lei | 117% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18.4% · mediana 19.4% | 95% din mediană |
| Cifră pe salariat | 105 mii lei · mediana 172 mii lei | 61% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105.411 | 137.157 | 130.560 | 136.844 | 125.752 | 120.582 | 116.718 |
| Venituri totale | 105.419 | 137.157 | 130.560 | 143.589 | 126.093 | 120.582 | 116.718 |
| Cheltuieli totale | 84.925 | 79.429 | 76.965 | 64.898 | 64.190 | 69.532 | 81.445 |
| Profit / pierdere brută | 20.494 | 57.728 | 53.595 | 78.691 | 61.903 | 51.050 | 35.273 |
| Profit / pierdere netă | 19.439 | 56.386 | 52.315 | 77.395 | 60.642 | 49.845 | 34.105 |
| Active imobilizate | 10.367 | 22.091 | 34.742 | 47.464 | 9.355 | 2.733 | — |
| Active circulante | 24.880 | 48.517 | 21.606 | 33.507 | 58.176 | 64.692 | 37.201 |
| Creanțe | 22.651 | 41.100 | 15.862 | 0 | 262 | 7.589 | 1.630 |
| Casa și conturi la bănci | 2.229 | 7.417 | 5.744 | 33.507 | 57.914 | 57.103 | 35.571 |
| Datorii | 15.568 | 13.982 | 3.793 | 3.336 | 6.649 | 4.275 | 2.896 |
| Capitaluri proprii | 19.679 | 56.626 | 52.555 | 77.635 | 60.882 | 63.150 | 34.305 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 13.05.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 7490 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ACTIV CONTROL CONF S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J03/1881/2016 |
| EUID | ROONRC.J3/1881/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-11-11 |
| Sediu social | Str. Viilor, 2, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. VIILOR, NR.2, BL.P16, SC.A, AP.7 |
| Telefon | 0727669474 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CRISTOFOR IMPEX TOP S.R.L. | aceeași clădire |
| PERFECT ART BY ELENA CAZACU S.R.L. | aceeași clădire |
| POVESTEAMEA S.R.L. | aceeași clădire |
| RA EXPERIENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| STEFANIA'S PHOTOGRAPHY S.R.L. | aceeași clădire |
| REBEL TRAVELS SRL inactiv | 69 m |
| ARTIZANAT PARASCHIV MIHAELA S.R.L. | 72 m |
| DUMITRU ANDREI SERV S.R.L. | 72 m |
| LUXURY RENT A HOME S.R.L. | 72 m |
| PAVIAL & OVI TRANS SRL inactiv | 72 m |
| AUTO BIDS CONCEPT S.R.L. | 78 m |
| C & S PROFESIONAL EVENTS S.R.L. | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2017 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-27 · ONRC: 2026-10-25