PROMAR FLO SRL
CUI 36754277 · J2016004122125
PROMAR FLO SRL are CUI 36754277, nr. de înregistrare J2016004122125, înmatriculată pe 17.11.2016. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 65.413 lei, profit net 3.356 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 65 mii lei · mediana 158 mii lei | 41% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 5 mii lei | 64% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.1% · mediana 3.2% | 159% din mediană |
| Cifră pe salariat | 65 mii lei · mediana 175 mii lei | 37% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65.413 | 68.012 | 73.320 | 52.589 | 44.439 | 30.329 | 53.297 | 57.510 | 77.589 | — |
| Venituri totale | 65.413 | 68.012 | 73.320 | 63.720 | 54.439 | 30.329 | 53.297 | 57.510 | 77.589 | 0 |
| Cheltuieli totale | 61.456 | 64.777 | 66.458 | 46.995 | 51.043 | 29.372 | 41.731 | 42.887 | 42.127 | 1.301 |
| Profit / pierdere brută | 3.957 | 3.235 | 6.862 | 16.725 | 3.396 | 957 | 11.566 | 14.623 | 35.462 | -1.301 |
| Profit / pierdere netă | 3.356 | 2.616 | 6.144 | 15.933 | 2.089 | 376 | 11.030 | 14.049 | 34.040 | -1.301 |
| Active imobilizate | 102 | 102 | 5.802 | 17.202 | 28.602 | 39.900 | 51.300 | 4.125 | 8.625 | 13.125 |
| Active circulante | 74.757 | 81.005 | 56.500 | 40.878 | 48.838 | 18.594 | 8.521 | 43.994 | 31.852 | 774 |
| Stocuri | 21.151 | 21.151 | 21.151 | 20.646 | 15.278 | 9.874 | 3.874 | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 223 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 53.606 | 59.854 | 35.349 | 20.232 | 33.560 | 8.720 | 4.647 | 43.771 | 31.852 | 774 |
| Datorii | 17.907 | 27.511 | 11.322 | 13.244 | 5.826 | 100 | 1.802 | 1.130 | 7.538 | 15.000 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 11.131 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 56.952 | 53.596 | 50.980 | 44.836 | 60.483 | 58.394 | 58.019 | 46.989 | 32.939 | -1.101 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.11.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROMAR FLO SRL |
| Nr. reg. com. | J12/4122/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016004122125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-11-17 |
| Sediu social | Bld. 21 Decembrie 1989, 134, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.134, BL.X.9, SC.1, AP.14 |
| Telefon | 0746197849 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEGIO MAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ANALEN COMSERV SRL | aceeași clădire |
| DENTISAN SRL | aceeași clădire |
| ECOLINE EL S.R.L. | aceeași clădire |
| EOUTLET QUANTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| EQUANTUM 2022 S.R.L. | aceeași clădire |
| EQUANTUM EL S.R.L. | aceeași clădire |
| HJI COMPLET INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| IDEAL TECHNIK SRL | aceeași clădire |
| ILYSAM EVENTS SRL | aceeași clădire |
| L&T SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| MEANINX DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25