MARSALA FAMILY SRL
CUI 36782986 · J2016001458326
MARSALA FAMILY SRL are CUI 36782986, nr. de înregistrare J2016001458326, înmatriculată pe 24.11.2016. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2024: cifră de afaceri 155.810 lei, profit net 50.750 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-02-08 | SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 30 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 156 mii lei · mediana 220 mii lei | 71% din mediană |
| Profit net | 51 mii lei · mediana 40 mii lei | 126% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.6% · mediana 22.2% | 147% din mediană |
| Cifră pe salariat | 156 mii lei · mediana 202 mii lei | 77% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 155.810 | 41.225 | 182.035 | 61.730 | 18.019 | — |
| Venituri totale | 156.110 | 41.225 | 182.035 | 61.730 | 18.019 | 0 |
| Cheltuieli totale | 95.693 | 13.219 | 110.485 | 20.503 | 25.525 | — |
| Profit / pierdere brută | 60.417 | 28.006 | 71.550 | 41.227 | -7.506 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 50.750 | 23.531 | 66.088 | 39.375 | -7.697 | 0 |
| Active imobilizate | 5.488 | 0 | 216.950 | 3.553 | 553 | — |
| Active circulante | 143.088 | 95.089 | 52.284 | 32.006 | 2.192 | — |
| Stocuri | — | 0 | 4.491 | — | — | — |
| Creanțe | 93.046 | 84.001 | — | 1.550 | 1.962 | — |
| Casa și conturi la bănci | 50.042 | 11.088 | 47.793 | 30.456 | 230 | — |
| Datorii | 24.429 | 21.693 | 181.754 | 6.363 | 10.287 | 0 |
| Capitaluri proprii | 124.147 | 73.396 | 87.480 | 29.196 | -7.542 | 0 |
| Capital subscris vărsat | 400 | — | 400 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.11.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARSALA FAMILY SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001458326 |
| EUID | ROONRC.J2016001458326 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-11-24 |
| Sediu social | Str. Nicolae Iorga, 3, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. NICOLAE IORGA, NR.3, AP.1A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GEROLIN ADELCOS SRL | aceeași clădire |
| ON TIME IT INNOVATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| COLINA HAMEIULUI S.R.L. | 15 m |
| GIANIMED SRL | 15 m |
| INDUSTRIAL FLOW SRL | 15 m |
| ISOTECH PLAN360 S.R.L. | 15 m |
| ISOTECH SRL | 15 m |
| L'ANGOLETTO S.R.L. inactiv | 15 m |
| NICOLETA & VOICHIŢA S.R.L. | 18 m |
| ROMBRIS SRL | 18 m |
| TRANSILVANIA ASTRID DEAL S.R.L. | 18 m |
| SANCOGESI S.R.L. inactiv | 32 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8622 | 2019 – 2024 |
| 5610 | 2016 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25