ARHISTORIUM SRL
CUI 36817529 · J23/4885/2016
ARHISTORIUM SRL are CUI 36817529, nr. de înregistrare J23/4885/2016, înmatriculată pe 08.12.2016. Sediul social e în Comuna Petrăchioaia, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 14.000 lei, pierdere netă 7.408 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 172 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -52.9% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 14.000 | 20.000 | 15.000 | 21.600 | 22.300 | 11.887 | 24.460 | 37.037 | 87.037 |
| Venituri totale | 14.000 | 20.000 | 15.000 | 21.600 | 22.300 | 11.887 | 24.460 | 37.037 | 87.037 |
| Cheltuieli totale | 21.408 | 22.735 | 14.280 | 17.395 | 18.034 | 15.227 | 16.806 | 17.412 | 49.714 |
| Profit / pierdere brută | -7.408 | -2.735 | 720 | 4.205 | 4.266 | -3.340 | 7.654 | 19.625 | 37.323 |
| Profit / pierdere netă | -7.408 | -3.395 | 65 | 3.557 | 3.610 | -3.697 | 6.920 | 18.514 | 35.032 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 51 |
| Active circulante | 30.276 | 68.403 | 65.949 | 65.923 | 63.187 | 63.597 | 67.026 | 60.651 | 42.879 |
| Creanțe | 159 | 29.054 | 34.054 | 29.054 | 29.054 | 31.605 | 31.605 | 31.606 | 8.055 |
| Casa și conturi la bănci | 30.117 | 39.349 | 31.895 | 36.869 | 34.133 | 31.992 | 35.421 | 29.045 | 34.824 |
| Datorii | 5.931 | 7.596 | 1.747 | 1.786 | 2.608 | 6.627 | 6.359 | 6.905 | 7.698 |
| Capitaluri proprii | 24.345 | 60.807 | 64.202 | 64.137 | 60.579 | 56.970 | 60.667 | 53.746 | 35.232 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.12.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARHISTORIUM SRL |
| Nr. reg. com. | J23/4885/2016 |
| EUID | ROONRC.J23/4885/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-12-08 |
| Sediu social | Str. TEIULUI, 475, Parter, Camera 1, Com. Petrăchioaia, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, COM. PETRĂCHIOAIA, STR. TEIULUI, NR.475, PARTER, CAMERA 1 |
| Telefon | 0724448079 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO GML SRL | aceeași clădire |
| FISHING PLACE SRL | aceeași clădire |
| MT LINES VISION SRL inactiv | aceeași clădire |
| NICOM TERMO SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| PANORAMIC GLOBAL PRINT SRL inactiv | aceeași clădire |
| REMORCARE RAPIDA S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART PRINT OFFICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| D&C CONSULTING ROM SRL inactiv | 151 m |
| PROGRESSIO MINERVA S.R.L. | 151 m |
| EMI SHOE SRL inactiv | 185 m |
| FUNERAL HOUSE LIMITED S.R.L. | 185 m |
| GENERALSTORE S.R.L. | 185 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25