ENIOLITIS DESIGN CONSTRUCT SRL
CUI 36828480 · J2016002517086
ENIOLITIS DESIGN CONSTRUCT SRL are CUI 36828480, nr. de înregistrare J2016002517086, înmatriculată pe 12.12.2016. Sediul social e în Municipiul Săcele, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 54.126 lei, pierdere netă 98 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 54 mii lei · mediana 221 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | -98 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -0.2% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 54 mii lei · mediana 141 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 54.126 | — | 20.646 | 728.418 | 12.880 | 55.168 | 242.113 | 170.840 | 24.453 | — |
| Venituri totale | 60.738 | 0 | 56.864 | 728.418 | 12.880 | 55.168 | 269.276 | 171.105 | 24.797 | 0 |
| Cheltuieli totale | 59.521 | 6.676 | 93.634 | 702.390 | 49.765 | 44.734 | 260.541 | 139.366 | 53.193 | 588 |
| Profit / pierdere brută | 1.217 | -6.676 | -36.770 | 26.028 | -36.885 | 10.434 | 8.735 | 31.739 | -28.396 | -588 |
| Profit / pierdere netă | -98 | -6.676 | -37.230 | 20.265 | -37.014 | 9.893 | 6.310 | 30.028 | -28.644 | -588 |
| Active imobilizate | 8.541 | — | -3.859 | 376 | 5.950 | 11.451 | 16.952 | 23.704 | 1.600 | 794 |
| Active circulante | 11.136 | 3.437 | 14.055 | 55.091 | 10.796 | 37.712 | 43.574 | 48.137 | 3.629 | 112 |
| Stocuri | 1.889 | 1.889 | 107 | 488 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 2.425 | 1.074 | 13.376 | 2.300 | — | — | 6.740 | 6.461 | 1.400 | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.822 | 474 | 572 | 52.303 | 10.796 | 37.712 | 36.834 | 41.676 | 2.229 | 112 |
| Cheltuieli în avans | 213 | — | — | 898 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 63.443 | 46.892 | 46.975 | 55.914 | 36.560 | 31.963 | 53.219 | 70.844 | 34.261 | 1.294 |
| Capitaluri proprii | -43.553 | -43.455 | -36.779 | 451 | -19.814 | 17.200 | 7.307 | 997 | -29.032 | -388 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.12.2016 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Săcele |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ENIOLITIS DESIGN CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J2016002517086 |
| EUID | ROONRC.J2016002517086 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-12-12 |
| Sediu social | Str. Zizinului, 27, Mun. Săcele, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. ZIZINULUI, NR.27 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AG-PRODUKTE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTIA WOOD SRL | aceeași clădire |
| APHROTEMIS S.R.L. | aceeași clădire |
| BONAMI PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| BRUMAL COMPANY SRL | aceeași clădire |
| BRUMAL SRL | aceeași clădire |
| COX AGRINED SRL | aceeași clădire |
| DIA COM FIT S.R.L. | aceeași clădire |
| DUT MARKET RESEARCES SRL | aceeași clădire |
| FACTORY BELT SRL | aceeași clădire |
| GRASIS INVEST SRL | aceeași clădire |
| GREG C.C. SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
| 16090751 | COMAFER SRL |
| 30742842 | ARTE DEL MOBILE ITALIANO DI IVALDO & GABY SRL |
| 32302236 | ENIO PROBONO SRL |
| 32623546 | GRASIS INVEST SRL |
| 34198760 | DIA COM FIT S.R.L. |
| 39299898 | FORMAŢIA ARMONIK BRAŞOV S.R.L. |
CAEN autorizat (183)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25