STICKER PRO DESIGN SRL
CUI 36852003 · J40/16589/2016
STICKER PRO DESIGN SRL are CUI 36852003, nr. de înregistrare J40/16589/2016, înmatriculată pe 19.12.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1812. În 2025: cifră de afaceri 56.798 lei, pierdere netă 13.687 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 57 mii lei · mediana 254 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -14 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | -24.1% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 19 mii lei · mediana 162 mii lei | 12% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 56.798 | 87.363 | 76.332 | 203.382 | 170.259 | 78.651 | 110.983 | 199.028 | 146.998 |
| Venituri totale | 121.798 | 87.363 | 76.332 | 203.382 | 170.259 | 78.679 | 110.983 | 199.028 | 146.998 |
| Cheltuieli totale | 134.268 | 151.041 | 177.851 | 153.058 | 155.440 | 101.611 | 237.164 | 253.060 | 200.822 |
| Profit / pierdere brută | -12.470 | -63.678 | -101.519 | 50.324 | 14.819 | -22.932 | -126.181 | -54.032 | -53.824 |
| Profit / pierdere netă | -13.687 | -64.552 | -102.282 | 48.290 | 13.116 | -23.690 | -127.291 | -56.022 | -55.294 |
| Active circulante | 34.979 | 35.198 | 47.995 | 43.716 | 31.499 | 54.383 | 34.732 | 76.809 | 21.593 |
| Stocuri | — | — | — | — | 130 | 130 | 130 | 130 | 130 |
| Creanțe | 33.976 | 29.145 | 39.305 | 43.297 | 27.601 | 53.148 | 33.305 | 74.971 | 18.223 |
| Casa și conturi la bănci | 1.003 | 6.053 | 8.690 | 419 | 3.768 | 1.105 | 1.297 | 1.708 | 3.240 |
| Datorii | 416.233 | 402.765 | 351.010 | 244.449 | 280.522 | 316.522 | 273.181 | 187.967 | 76.573 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 156 |
| Capitaluri proprii | -381.254 | -367.567 | -303.015 | -200.733 | -249.023 | -262.139 | -238.449 | -111.158 | -55.136 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 8 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1812 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STICKER PRO DESIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J40/16589/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/16589/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-12-19 |
| Sediu social | Int. Gliei, 12, CAMERA 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INTR. GLIEI, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DG VISION X-RAY S.R.L. | aceeași clădire |
| BRATILA MEDICAL CENTER S.R.L. | 33 m |
| ESTYLE CLINIC S.R.L. | 33 m |
| CONFERO FINANCE SRL | 41 m |
| EQUIFINANCE CONSULTING SRL inactiv | 41 m |
| JM BOSTON POLISH DELI SRL inactiv | 41 m |
| MIMOSA PUDICA SRL | 41 m |
| TRIDENT PHARMA SRL | 41 m |
| VERY IMPORTANT PET STUDIO SRL inactiv | 41 m |
| WISCS INTERNATIONAL SRL inactiv | 41 m |
| APEX MANAGEMENT SRL inactiv | 45 m |
| GO2MARKETS SRL inactiv | 45 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1812 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (26)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25