STOMA S.M.L. SRL
CUI 36852020 · J40/16594/2016
STOMA S.M.L. SRL are CUI 36852020, nr. de înregistrare J40/16594/2016, înmatriculată pe 19.12.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 204.724 lei, profit net 124.004 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 205 mii lei · mediana 220 mii lei | 93% din mediană |
| Profit net | 124 mii lei · mediana 40 mii lei | 309% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 60.6% · mediana 22.2% | 273% din mediană |
| Cifră pe salariat | 205 mii lei · mediana 202 mii lei | 101% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 204.724 | 228.318 | 204.949 | 169.796 | 119.810 | 108.476 | 168.159 | 123.107 | 61.572 |
| Venituri totale | 204.925 | 228.318 | 204.949 | 169.796 | 119.810 | 108.476 | 168.159 | 123.107 | 61.572 |
| Cheltuieli totale | 74.855 | 67.594 | 70.542 | 16.604 | 19.336 | 11.935 | 16.817 | 20.212 | 14.845 |
| Profit / pierdere brută | 130.070 | 160.724 | 134.407 | 153.192 | 100.474 | 96.541 | 151.342 | 102.895 | 46.727 |
| Profit / pierdere netă | 124.004 | 154.010 | 132.399 | 149.516 | 96.952 | 93.422 | 146.297 | 99.202 | 44.880 |
| Active imobilizate | 2.932 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 123.755 | 262.630 | 136.267 | 71.164 | 71.784 | 49.657 | 276.281 | 145.967 | 45.796 |
| Stocuri | 2.980 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 49 | 140.050 | 62.838 | 7.669 | 8.414 | 3.724 | 11.074 | 36.039 | — |
| Casa și conturi la bănci | 120.726 | 122.580 | 73.429 | 63.495 | 63.370 | 45.933 | 265.207 | 109.928 | 45.796 |
| Datorii | 2.443 | 108.380 | 3.628 | 70.924 | 2.192 | 49.417 | -14.298 | 1.685 | 716 |
| Capitaluri proprii | 124.244 | 154.250 | 132.639 | 240 | 69.592 | 240 | 290.579 | 144.282 | 45.080 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STOMA S.M.L. SRL |
| Nr. reg. com. | J40/16594/2016 |
| EUID | ROONRC.J40/16594/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-12-19 |
| Sediu social | Str. Ţincani, 8, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ŢINCANI, NR.8, BL.Z18, SC.1, ET.5, AP.31 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AD AUTO TOTAL SRL | aceeași clădire |
| AUTO COM G.R.N. SRL | aceeași clădire |
| BLUE STAR LOGISTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUSS GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONFIDENT EXPERT CP SRL | aceeași clădire |
| EXQUISITE INTERIOR CONSTRUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FIVE OF HEARTS MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| INTENSIVE MEDIA CONSULTING DEVELOPMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| KENDART SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| MEKAN ROM GAZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| NOVO TASTE SRL | aceeași clădire |
| PETRI COM DAN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25