BMM BEST INTERMEDIA SRL
CUI 36866718 · J26/1598/2016
BMM BEST INTERMEDIA SRL are CUI 36866718, nr. de înregistrare J26/1598/2016, înmatriculată pe 22.12.2016. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2022: cifră de afaceri 24.635 lei, profit net 23.488 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 25 mii lei · mediana 172 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 31 mii lei | 75% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 95.3% · mediana 23.7% | 402% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.635 | 28.511 | 61.165 | 0 | 0 | 48.285 | — |
| Venituri totale | 24.635 | 28.511 | 61.165 | 0 | 0 | 48.286 | 0 |
| Cheltuieli totale | 408 | 424 | 504 | — | — | 17.572 | — |
| Profit / pierdere brută | 24.227 | 28.087 | 60.661 | 0 | 0 | 30.714 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 23.488 | 27.231 | 58.826 | 0 | 0 | 29.265 | 0 |
| Active imobilizate | 4.400 | 4.400 | 4.400 | 4.904 | 4.904 | 4.904 | 504 |
| Active circulante | 134.949 | 113.813 | 85.726 | 25.431 | 25.431 | 25.431 | 246 |
| Creanțe | 45.015 | 61.165 | 61.165 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 89.934 | 52.648 | 24.561 | 25.431 | 25.431 | 25.431 | 246 |
| Datorii | 339 | 2.691 | 1.835 | 870 | 870 | 870 | 550 |
| Capitaluri proprii | 139.010 | 115.522 | 88.291 | 29.465 | 29.465 | 29.465 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.12.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BMM BEST INTERMEDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1598/2016 |
| EUID | ROONRC.J26/1598/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-12-22 |
| Sediu social | Str. Braşovului, 9, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BRAŞOVULUI, NR.9, SC.B, AP.76 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATLA HIGH TECH INC SRL inactiv | aceeași clădire |
| CABINET VETERINAR R&R SRL | aceeași clădire |
| DEUTSCH KOMPETENT SRL | aceeași clădire |
| E-IMPULS SRL inactiv | aceeași clădire |
| PINTO AMENAJARI INTERIOARE MURES S.R.L. | aceeași clădire |
| PLASTIC AND GLASS ROMANIA SRL | aceeași clădire |
| RAMURA SRL | aceeași clădire |
| VIKY ARTISTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| ZENROXART SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATTIBI SRL | 41 m |
| SAFE SYSTEMS S.R.L. | 41 m |
| MISYTAXI SRL | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2016 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25